Wpis z mikrobloga

@wiktor-stojrrg: Co bardziej ogarnięci youtuberzy się go nie tyle bali, co traktowali na zasadzie "nie dotykaj gowna, bo śmierdzi". Taki duży kanał jak Wersow nigdy by nie odpowiedzial Mlekołakowi, bo jakiekolwiek powiązanie z tak agresywnym i źle kojarzącym się kanałem jak Nitro = spadek zaufania w oczach reklamodawców. A nie dlatego, ze ktoś drży ze strachu przed wielkim Nitrem xD Po prostu nikt normalny nie chce się w gównie chamskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiktor-stojrrg: xD pamiętam, że ktoś z wykopków napisał dosłownie taki post, że jak już wszyscy się wypowiedzą to spysiński zrobi film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiktor-stojrrg: obejrzałem ten film przed napisaniem komentarza i gość słusznie wypunktował nieścisłości w tym materiale. Czasami mam wrażenie, że nie wolno na wykopie wielkiego mesjasza nasd skrytykować bo to przecież z buta oznacza bronienie mleka XD
  • Odpowiedz
@wiktor-stojrrg: Turbo zabawne jest to, że ten film powstał dopiero teraz jak ''nic nieznaczący'' wykop ich do tego zaczął zmuszać. Spysiński nagrywa filmy w taki sposób, aby zgadzały się narracją ogółu żeby nie dostał po dupie teraz a pamiętam jak jeszcze siedziałem z nim na jednej grupie u Okiem Fabiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@localoca: Śmiem twierdzić trochę inaczej. Nikt nie nagrywał o nim wcześniej filmów i nie mówił złego słowa ponieważ to się nie opłacało zwyczajnie za to opłacało się być jego kolegą.
  • Odpowiedz