Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarmistrzostwo
Czemu on nie pracuje? Nakręca się ale sekundnik nie chodzi. Już raz tak miałem, używam go rzadko tylko na specjalne okazje. Dla smieszkow to nie ma baterii, nakręca się sam podczas ruchu.
Mam go z 15 lat, a w rodzinie jest od nie wiem kiedy, w zasadzie nigdy nie był czyszczony i regulowany wiec się spoznia 7 sekund na dobę :( tylko ze teraz potrzebny, będę musiał w #!$%@? timexie biegać
Pobierz JezusekCytrusek - #zegarki #zegarmistrzostwo
Czemu on nie pracuje? Nakręca się ale s...
źródło: comment_1671027786vMIGveyyf0RutOrS3wKNNV.jpg
  • 18
@chiefeng: @teh4esz: @Wygryw_z_wyboru: @grey09:
Wiem ze to podróba, przecież nikt mi nie dał zegarka o wartości samochodu jakim jeździło się wtedy w mojej rodzinie, ze nie oryginalny wiem od zegarmistrza.
Nie oddaje go do czyszczenia bo się domyślam ze czyszczenie mechanizmu pewnie będzie więcej warte niż on sam. Nie lubię zegarków, ten jest ładny i służy mi tylko jako element garderoby, jego mechanizm był dla mnie idealny bo
też mi się wydaje że taki tani automatyczny mechanizm nie istnieją, zazwyczaj taki rozkład tarcz i komplikacje mają kwarce


@Wygryw_z_wyboru: Na zdjęciu jest chińczyk za 200zł, który i tak moim zdaniem kosztował za dużo a jednak mechanizm automatyczny w nim jest, nie wspominając o tarczach XD

@JezusekCytrusek: Sekundnik nie chodzi bo może go coś blokować, jakiś element mechanizmu mógł się ułamać w wyniku upadku lub zmęczenia tanich chińskich materiałów albo
Pobierz Anaheim - > też mi się wydaje że taki tani automatyczny mechanizm nie istnieją, zazwy...
źródło: comment_1671217308nCQa1w3VtP2WxJkhbYjqft.jpg