Wpis z mikrobloga

Hej Micy,
do lokalnej dystrybucji wjechały RTXy 40x0 i parę zamówiłem m.in. dla klienta, który się jednak wycofał z zakupu. A przed Nowym Rokiem to już raczej nie przyjmę więcej zamówień na maszyny. Szkoda zatem, żeby takie ładne karty się marnowały.

W związku z tym mam ciekawą przedświąteczną ofertę na:

nowiutkie czarrrrne Gainwardy RTX 4080 Phantom i RTX 4090 Phantom GS w specjalnych mirko cenach (gwarantuję najniższe na rynku). Gwarka oczywiście pełna - 3 lata w polskiej dystrybucji.

Niestety tylko B2B (FV na firmę).

#pcmasterrace #majk3lskladapcty
  • 13
@Biuakke: No to chyba mnie nie znasz, bo skalperem nie jestem, a wręcz odwrotnie. Sprzęt kupuję tylko pod konkretne zamówienie. A klienci wiadomo - mogą się rozmyślić, towar zwrócić różnie bywa. I co wtedy ja mam zrobić jako mikrus? Nie mogę sprzedawać towaru, choćby w najniższej cenie na rynku, bo mnie @Biuakke oskarży o skalping? Lol.

Nie wiem, ja tam się nie znam, ale słyszałem, że skalperzy to sprzedają drożej, a
@majk3l: Hej, napisałem dwa dni temu na priv, że bym chciał zakupić nowego kompa. Jaki mniej więcej czas oczekiwania na odpowiedź w tym momencie? Bo nie wiem, czy dalej cierpliwie czekać, czy może zapomniałeś odpisać ;)