Wpis z mikrobloga

patrząc na argumenty lasek, że Amira jest hipokrytką czy też że jedno mówi drugie robi to większość tych co jej to zarzucają to zachowuje się dokładnie tak samo, to dopiero hipokrytki!!! mało tego Iza i Natalia dodatkowo nastawiają Toma przeciwko niej a ten głupek zamiast docenić to, że dziewczyna jest nim zainteresowana i się z nim całuje to mówi, że ona w jego oczach traci ??? no k...a serio??? bo reszta stara sie ją postawić w złym świetle żeby mieć większe szanse przecież dokładnie o to chodzi w tym programie. Ona jako jedyna uwodzi go skutecznie, a one chciałyby być na jej miejscu.
Izka mnie rozwaliła swoim tekstem żeby nie leżały na leżaczkach tylko brały się za podrywanie Toma zamiast biadolić jaka to Amira zła... no złoto XD
#40kontra20
  • 2
@am-elle: naprawdę tak to widzisz? Amira jak dla mnie jest hipokrytką i na dodatek głupiutką. Kilka razy wpadała już w dołki, które sama sobie wykopała. Każdy lekki zgrzyt pomiędzy nią a Tomem był dla niej powodem do wyrażania mało pochlebnych opinii na jego temat. Zawsze kiedy czuła się zraniona lub odtrącona przekonywała na głos zarówno innych jak i siebie, że nie chce mieć nic wspólnego z Tomem, po czym i tak
@Rosalinea: głupiutka taaak ale ona mi się wydaje działa pod wpływem emocji i nie zastanawia się nad tym co będzie po. Moim zdaniem wszystko prowokuje Tom, który niestety nie potrafi rozmawiać z dziewczynami, ale mu się wydaje, że on taki obyty i elokwentny. Bardzo wiele sytuacji można było rozwiązać od razu. Mniej by było nieporozumień ale tyle razy zabrakło komunikacji i to między dziewczynami i między dziewczynami a Tomem a już