Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Rozmowa mojej dziewczyny z jej koleżanką, która szukała dość długo partnera xD Ten wzrost. Dziś jest w związku z gościem poniżej 180 cm ale no jest bogaty. Pracowała z nim x lat ale jakoś nie zwracała na niego uwagi. Ale wybiła już 30 xD

#logikarozowychpaskow #blackpill #wzrost
zolnierzzezmechu - Rozmowa mojej dziewczyny z jej koleżanką, która szukała dość długo...

źródło: comment_1671008534rSQG9OCRwlVJyk74Pf5nyF.jpg

Pobierz
  • 22
@Pralko-suszarka:

Problemem jest to że robicie z siebie pępki świata oraz alfy i omegi, które zawsze co złego to kobieta, co dobrego to mężczyzna, zwalacie winę na kobiety za każde przewinienie nawet swoje, gdzie usprawiedliwiacie najgorsze świństwo, oczywiście twierdząc, że kobiety nie mają prawa tak samo się zachować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardem u was jest odbijanie piłeczki i odwracanie kota ogonem.

"To nie my jesteśmy X
Problemem jest to że robicie z siebie pępki świata oraz alfy i omegi, które zawsze co złego to kobieta, co dobrego to mężczyzna, zwalacie winę na kobiety za każde przewinienie nawet swoje, gdzie usprawiedliwiacie najgorsze świństwo, oczywiście twierdząc, że kobiety nie mają prawa tak samo się zachować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Ale nie wrzucaj mnie do wora ze wszystkimi przegrywami tutaj ( ͡° ͜ʖ