Wpis z mikrobloga

Przecież sam byłem w gimbie ledwo 10 lat temu a czuję się jak mentalny dziad widząc te julki i oskariat xdd


@fan_Kazika: I tak samo odwalali, tylko chwalili się tym sobie na przerwie, a nie instagramie czy tiktoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mega_Smieszek serio młodzież dzisiaj jest taka #!$%@?? Przecież sam byłem w gimbie ledwo 10 lat temu a czuję się jak mentalny dziad widząc te julki i oskariat xdd


@fan_Kazika: Młodzież zawsze była #!$%@?. Miałem kiedyś w klasie koleżkę z patologicznej rodziny który zawsze coś kradł z pobliskiego sklepu na religię i potem wręczał księdzu. Pierwszy raz ksiądz wziął od niego ukradzionego zielonego ogórka że straganu to ten zaczął krzyczeć na księdza
@RitmoXL: @xfin: @ElLama: no ale kiedyś patus wyraźnie się odznaczał krzywą mordą, odzieżą, sposobem wypowiedzi, towarzystwem jakim się trzymał i w takiej szkole/na ulicy to się unikało takich typów jak było się normikiem/oskarkiem. A dzisiaj te patologiczne cechy weszło w oskariat, nie widzisz zrytego mentala na pierwszy rzut oka bo Oskarek jest niby porządnym, ułozonym człowiekiem. Do tego poklask w internecie jest gigantyczny w porównaniu do tych kilku przydupasów
@fan_Kazika: Bo czują się bezkarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W szkole nauczyciel w sumie nic nie może, stary w domu jak krzyknie to mu założą niebieską kartę. No to wyrastają takie przychlasty ze spaczonym system wartości i wywalonym ego.