Wpis z mikrobloga

@notsuspicious-:

zasady tagu są jasne xD


I dokładnie tak jest.

Mając cipę nie będąc grubą i starą NIE MOŻESZ być przegrywem z zasady bo takie zjawisko praktycznie nie istnieje, zaś nawet jak jesteś brzydka to KOGOŚ napewno i tak znajdziesz, oczywiście... nie będzie to 0ski twoich marzeń, ale w przeciwieństwie do twojego męskiego odpowiednika w takim samym położeniu co ty - NIE BĘDZIESZ KOMPLETNIE sama, nie tak jak on, co
@notsuspicious-:

jeżeli przegryw, to znaczy brak seksu to masz rację.


Przegryw jako brak perspektyw na prawdziwą i odwzajemnioną miłość - seks jest za kilka stów u #!$%@? i to nawet bardzo ładnej, ale obie strony zdają sobie sprawę z relacji ich łączącej jej tymczasowości i sztuczności.

Jeżeli przegryw to życie pełne porażek, to nie masz racji


Każdy ma porażki w życiu, bez wyjątku, w takiej definicji każdy mógłby się za przegrywa
@krzeseleczko no to jeśli przegryw to brak perspektyw na prawdziwą i odwzajemnioną miłość, to każdy na świecie jest przegrywem i nim nie jest, bo każdy w życiu może w dowolnym momencie życia mieć na nie perspektywę, lub jej nie mieć. Wiem wiem blackpill 160 cm wzrostu
@notsuspicious-: Tylko że jako przeciętna kobieta masz tego typu opcji o niebo więcej niż żyjąc jako przeciętny mężczyzna. Zobacz sobie dla przykładu ilu przeciętnych spermiarzy oferuje swoje owoce pracy ZA NIC wielu przeciętniarom wzamian za chociażby ich uwagę, w ogóle nie wspominając o niczym więcej. Nie znajdziesz podobnego zjawiska w odwróconych rolach NIGDZIE.

Ja mam akurat 190cm wzrostu więc nie trafiłaś ( ͡ ͜ʖ ͡)
@krzeseleczko ale wiesz, że jakbyś był kobietą to nie chciałbyś być wykorzystywany jako obiekt seksualny przez te chmarę spermiarzy? I że kobiety wiedzą, że ci spermiarze chcą tylko poruchac, więc ich starania są bezwartościowe bo są wywołane egoizmem? I że płeć kobiety zupełnie ci nie zagwarantuje odwzajemnionej miłości? Nie wiem nawet skąd wy wzięliście to, że mężczyźni mają wiecznie nieodwzajemnioną miłość, a kobiety tak nie mają. Być może przez to, że jesteśmy