Wpis z mikrobloga

@maniek74: Maniek74. Nie znam Panicza ale serio, ja nie obrazilem nikogo, staram sie pomagac, jak mam dobre wejscie i sygnaly daje znac I zyje spokojnym zyciem grajac na ps ;) sprawdz moje wpisy. Jak nie chcesz to nie. I poszukaj co to sa filtry prywatyzujace 3m. Z racji mojej pracy mam je na wszystkich monitorach I laptopach, takze na komorkach. Zdjecia ekranu zawsze tak beda wygladac. A pozatym;) mam nadzieje ze
@wilkstepowy_: Wilk ja 4 lata kazdego roku mialem po -30k lub wiecej. Nie jestem dobrym nauczycielem:) pisalem gdzies. Uzywam malych interwalow, szukam oporow, price action, I SO, macd. Zacznij grac na demo albo jak gdzies dzis czytalem na reditcie - polecali komus ogladac indexy jak film. Podejmowac decyzje i sprawdzac gdzie bys sie znalazl. Tak dlugo az twoje ratio win/loss bedzie dodatnie. A potem to robic na koncie demo.
@xo-xo_xo: standardowa śpiewka, ale już coraz mniej ludzi się łapie na twoje multikonta, może jednak kiedyś zamiast wracać na kolejnym mulit sie zreflektujesz, przeprosisz ludzi których wyzywałeś od #!$%@? i #!$%@?, za to, ze maja inne zdanie na temat rynku i zaczniesz normalnie korzystać z tagu