Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Boże Narodzenie to ten okres w którym polskie sklepy w UK zazwyczaj wydają tradycyjne ulotki reklamowe, bardzo fajny obyczaj który znam i pamiętam z PL a z głównych marketów w UK zwyczaj cotygodniowych ulotek z promocjami który kultywuje tylko Lidl i Aldi.

Nie wiem jakie są ceny w PL w te święta ale dla chętnych w komentarzach cała ulotka ze sklepu niedaleko mnie :) Jak będziecie chcieli to wrzucę też z innych. Zważywszy jaka jest np. stawka godzinowa w PL a jaka w UK, zaskakuje mnie jak wiele towarów, nawet nie licząc kosztów transportu do UK jest w podobnej albo wręcz niższej cenie co w PL.
#zakupy #unaswuk #uk #polskiedomy #ciekawostki
Pobierz MarianoaItaliano - Boże Narodzenie to ten okres w którym polskie sklepy w UK zazwycza...
źródło: comment_1670960913QVm46FzLuliSy6SZG1z372.jpg
  • 17
@Budo: Też zawsze wewnętrznie kisnę z tych tłumaczeń. Wyobrażam sobie właściciela produkującego projekt tych ulotek i mozolnie wklepującego każdą nazwę w Google Translate :D A co do cen to okolice Londynu to i konkurencja większa a to dobrze wpływa na ceny, jak to w wolnym rynku.
@Budo: xD U mnie w jednym Koperniku na mięsnym jest numerek na cenówce, żeby lokalsi mogli wymówić co chcą xD Ogólnie nie wiem jak u was ale u mnie w okolicy dużo polskich sklepów zaczyna mieć działy z rumuńskim żarciem i to dość spore,. w Sainsburym natomiast na dawnej polskiej półce, przemianowanej na ''Eastern Europe'' jest trochę produktów z Ukrainy i Bułgarii, progress ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polski sklep ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej sklep z Polskimi produktami .Polski sklep to Mleczko i Maja , reszta to hinduskie interesy .


@pampuszek: W Bostonie (Lincs) jest jeszcze taki sklep o 'oryginalnej' nazwie SAM. Niby z tych jak kazdy inny, jednak ten jeden wyroznia sie opinia wsrod Polakow, ze polski wlasciciel nad wyraz szanuje i dba o swoich pracownikow. Jezeli chodzi o polskie produkty, moja zona