Wpis z mikrobloga

Kurła 2 tygodnie bana, bo ktoś zgłaszał moje posty, ale tag był bacznie obserwowany, ogunie wardęga ma srogi ból dupy, że wykopki uradowane na tagu, a jego pomoc, nie była potrzebna do rozlania mleka, jak to było panie wardęga? Nie nagrywam na niego filmiku, bo wykopki wyzywajo i chcesz im zrobić na złość? Kolegę teraz tez udajesz i podbijasz mu zasięgi, pokazując jego live'y u siebie i wyciągasz go z dupy, aby wykopkom zrobić nazłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Panie wardęga trzeba iść do przodu, a nie do tyłu tego typu, najlepsze jak ostatnio leciał jego live w tle, i tak słucham a chłop wyzywał z czatu jakichś macków z minecrafta od wykopków, bo zadawały jakieś głupie pytania, wykopki, wszedzie wykopki, chłop juz ma urojenia xD
Panie wardęga, wykopki nie zadają głupich pytań tylko się z ciebie śmieją i na tagu obnażają twoja hipokryzje, ale najlepiej jest dyskredytować urojonych wykopków, aby kilka minut później powiedzieć, że to właśnie wykopki ci "robią" research, awizisie wykopki trzeba myslec glowom a nie dupm tego typu, benc.
Jutubery w łzach łaaaa

#famemma #wardega #wardegacword
Heekate - Kurła 2 tygodnie bana, bo ktoś zgłaszał moje posty, ale tag był bacznie obs...

źródło: comment_16709575047MHPMfQwJ6xXeO9bmRaDIV.jpg

Pobierz
  • 2
@Heekate: Jeszcze nawiązując do sytuacji z tym szalonym reporterem, to już dawno było wiadomo, że chory człowiek, ale zrozumiał, że źródełko wysycha i trzeba przytulic trochę grosza, myślę, że do zwyrola tez to dociera i wie, że się wkopał i zbyt pewnie się poczuł, ale dalej gada, bo musi, że nie chce wspierać muranów i promować wydazen z ich udziałem, jednocześnie nagadując owce na swoim disdordzie, aby kupowaaly z jego reflinka,
Heekate - @Heekate: Jeszcze nawiązując do sytuacji z tym szalonym reporterem, to już ...

źródło: comment_1670957776Z4rqliMDF2jiuXQPeCEIhZ.jpg

Pobierz