Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i żona odeszła ode mnie po 8 latach. Powiedziała że zawsze będzie mnie kochać ale już nie ma tej iskry, że chce dzieci a ja jestem bezpłodny, że za mało się staram i ze nie jestem ambitny (w domyśle nie stać mnie na dom w Melbourne) , że chce separacji by zobaczyć jak będzie osobno.

Żyjemy od 5 lat na #emigracja w Australii, nie mam nikogo, wracam do pustego mieszkania po pracy, do nikogo się nie odezwałem od tygodnia. Nie mam i nie widzę sensu życia. Trochę pochodziłem na siłownię, trochę pograłem, popracowałem trochę i dużo patrzyłem w ścianę. Kto chciałby się spotkać z łysiejącym 35-letnich polakiem na emigracji? Dla mnie nie ma już przyszłości, nie zrobię kariery wielkiej, nie założę rodziny, nie mam żadnej nadzeji.

Ona wynajęła sobie mieszkanie i z tego co widze po social medias to imprezuje cały czas. Podzieliliśmy hajs 2/3 dla niej 1/3 dla mnie bo ona więcej zarabia. Ona coś się do mnie odzywa a ja w ogóle.

Sorry, chciałem z siebie wyrzucić po prostu. Z kimś się podzielić co we mnie siedzi i co myślę. Nikogo nie obchodzi moje życie i nic nie znaczę dla nikogo. Mógłbym zniknąć jutro i nikt by nie zauważył, no może mój menadżer.

#zwiazki
#emigracja
#australia
#downunder
#rozwod
#samotnosc
#depresja
#logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639886197a12ddf164843b76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 54
@s---k: Mirek w depresji, bez perspektyw, a Ty się szczegółów czepiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Trzymaj się tam, a jak już ktoś pisał nic Cię tam nie trzyma to zmień otoczenie, a nawet kraj. Zrób sobie przeszczep włosów, zacznij żyć dla siebie. Wiem, że to puste frazesy, ale ciężko coś doradzić w takiej sytuacji. Jak to śpiewał Mistrz "ważne są chwile, których jeszcze nie znamy".
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie skoro tyle lat mieszkasz w Ausrii, to możesz wrócić do P0lski i udawać niemca.

Jezyk na pewno masz pikobelo opanowany, laski to łykną.

A jak zaczniesz dla takiej uczyć się polskiego to już w ogóle xD Tylko za szybko postępów nie rób, bo coś zacznie podejrzewać :p

Kiedyś kumpel niemiec zaczął coś po niemiecku w pijalni alko w Poznań gadać, i dwie typiary same się przysiadły xd W
OkiełznanaJulka:

Podzieliliśmy hajs 2/3 dla niej 1/3 dla mnie bo ona więcej zarabia.


No i widać, że nie brałeś lekcji od bab. Jakbyś patrzył uważnie na baby to nie dałbyś się tak poniżyć. A to, że obniżył ci się komfort życia wziąłeś pod uwagę?
Laska na twoim miejscu zrobiłaby tak, że cały hajs by wzięła dla siebie, a ty jeszcze spłacałbyś adwokata.
---

Zaakceptował: karmelkowa
@Piesnakoty: Typ jest w Australii, nie Austrii xdd

Szczerze jakbym mieszkała w takim fajnym kraju to bym się nie przejmowała rozstaniem tak bardzo, jak żyjesz sobie w kraju gdzie jest cieplutko i swieci słońce większa cześć roku, to możesz wszystko. Nie jak w tej zapyzialej Polsce gdzie 3/4 roku #!$%@? i nie chce się z domu wychodzić nawet żeby wyjść z depresji xD
Powiedziała że zawsze będzie mnie kochać ale już nie ma tej iskry, że chce dzieci a ja jestem bezpłodny, że za mało się staram


@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie to takie dyrdymały typu "jesteś dla mnie zbyt dobry zasługujesz na kogoś lepszego", czy "nie jestem gotowa na poważne relacje" xD

Jak się kogoś kocha to się go nie rzuca, a jak czegoś brakuje to stara się szukać sposobów by uzupełnić te braki. Co
Dla mnie nie ma już przyszłości, nie zrobię kariery wielkiej, nie założę rodziny,


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie #!$%@?. Wypłacz się, idź to psychologa i się wygadaj, idź zaszalej z jakąś dziewuchą, znów się wypłacz i zacznij sobie układać życie. 35 to nie starość, a dla faceta, który o siebie dba i odbuduje pewność siebie to okres bardzo dużej wartości dla kobiet 28-33. Więc wyciągnij patyk z tyłka i weź życie w swoje łapy.