Wpis z mikrobloga

Dziś dwa wypadki na DK27. Nad ranem około 3:30 zginęło dwóch młodych mężczyzn, w okolicy Wilkanowa. Z kolei około godziny 15:00 na tej samej trasie, tylko w drugą stronę, na wysokości Bieniowa zginęła trzyosobowa rodzina w tym dwuletnie dziecko.. Pięć ofiar śmiertelnych w dniu dzisiejszym na odcinku 50km. Mirki, uważacie na siebie, zdejmijmy nogę z gazu. #zielonagora #zary #kierowcy
  • 4
via Android
  • 0
@yaroszek stałem w korku myśląc że przejadę przez Złotnik, spotkałem tam kobietę która twierdziła, że to ciężarówka zjechała na kie. Raczej w to wątpię, ale czyżby samobój? Mała jeszcze żyła jak przyjechali ratownicy.
@nalot_1 jeżdżę tą drogą co jakiś czas i uwierzyć w to nie mogę. Co się musiało wydarzyć, że kierowca zjechał na przeciwległy pas? Zwłaszcza, że lokalne media wciąż trąbią o drodze śmierci. Sam jadąc tamtędy od razu zwalniam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nalot_1: z Nowogrodu dojeżdżam 5 razy w tygodniu, najgorzej jest jak zrobi się ładna pogoda to co niektórzy dostają małpiego rozumu, ruch jest duży to taki pan 80 za ciężarówka jechać nie będzie