Wpis z mikrobloga

Neuropa miesiąc temu :
-co wy prawaki się tak uwzięliście na tego Sorosa i Gatesa? Jakie powiązania z rządami? Jakie powiązania z WHO?
Jakieś teorie spiskowe, szurskie teorie z niepewnych źródeł a te głupie prawaki w to wierzą!

Neuropa teraz:
-reeeeee Elon Musk chce przejąć wszechświat, zrobi z Twittera prywatny folwark, przejmie amerykańskie wojsko używając neuralink i podbije planetę! A tak w ogóle to on zabija szczury labolatoryjne: No są dowody, jakiś anonimowy anonim w necie napisał!!!

#neuropa #4konserwy
Pobierz SerTrapistow - Neuropa miesiąc temu :
-co wy prawaki się tak uwzięliście na tego Sor...
źródło: comment_1670950656kBPEo8lApajczgv7jCTVxg.jpg
  • 17
Neuropa miesiąc temu :

-co wy prawaki się tak uwzięliście na tego Sorosa i Gatesa? Jakie powiązania z rządami? Jakie powiązania z WHO?

Jakieś teorie spiskowe, szurskie teorie z niepewnych źródeł a te głupie prawaki w to wierzą!


@SerTrapistow: kto tak pisał? xD

Neuropa teraz:

-reeeeee Elon Musk chce przejąć wszechświat, zrobi z Twittera prywatny folwark, przejmie amerykańskie wojsko używając neuralink i podbije planetę! A tak w ogóle to on zabija
@SerTrapistow: kto tak pisał? xD


@maximilianan: neuropki, nie chce mi sie szukać konkretnego wpisu ale neuropa od lat spuszcza się nad Sorosem i Gatesem xD Bo Bill szczepionki finansuje dobry miliarder, wielkie serduszko ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Soros to i nawet polski @Watchdog_Polska finansuje i kilka różnych "fundacji" które mieszają w polskiej polityce, tak bardzo się troszczy o Polskę ( ͡° ͜ʖ
@maximilianan: a ok. Wejdź sobie na tag #soros i poczytaj jak niektórzy z lewej strony nad nim pieją z zachwytu, to samo jest z Billem, jak pojawiał się temat, że jest powiązany z WHO i szczepionkami to neuropa dostawała piany i wyzywała od szurów itp xD A teraz wyszło na jaw, ze to wszystko prawda.
@maximilianan: współczuję ci takiego upośledznienia. A może nawet i zazdoszczę, czasami głupi człowiek jest szczęśliwszy, bo jest za głupi żeby widzieć jak bardzo rządy i bogaci go ruchają w dupę. A teraz leć po szczepionkę, przecież NIEZALEŻNE WHO powiedziało, ze szczepionka jest super ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
neuropki, nie chce mi sie szukać konkretnego wpisu ale neuropa od lat spuszcza się nad Sorosem i Gatesem xD

@SerTrapistow: nie chce mi się szukać przykładu ale uwierzcie mi na słowo!!1

Zabawne jest to jak raz za razem pokazujesz, że nie odróżniasz własnych urojeń od rzeczywistości. No ale nic dziwnego, gdy się zamykasz w bańce z innymi pomylencami xD