Wpis z mikrobloga

W związku z słynnym wywiadem płk Brysa z CWCR napisałem do CWCR i kilku innych WCRów udając zaniepokojonego cywila, z zapytaniem o co chodzi z tymi ćwiczeniami skoro Bryś (chodzi mi o ten filmik) w wywiadzie mówi o "zaproszeniach". Dostałem jak na razie odpowiedź z Krakowa, którą wrzucam pod wpisem. Oczywiście znałem już odpowiedź, ale mam teraz podkładkę którą można pokazywać kretynom na facebooku/twitterze gdy będą się chcieli z wami kłócić, że przecież Bryś powiedział że ZAPROSZENIA a nie WEZWANIA.
PS. Kilka innych WCRów odpowiedziało że nie będą w stanie komentować wypowiedzi przełożonych i mam pisać do CWCR (co w miarę zrozumiałe), CWCR oczywiście mi nie odpowiedział, mimo że pisałem do rzecznika ( ͡º ͜ʖ͡º) Ktoś wie czy mogę ich jakoś przycisnąć bardziej, jeżeli na maile nie odpowiadają? Chciałbym dostać odpowiedź na piśmie, tak rzeby móc ją wrzucić np na twittera.
#dyskryminacjamezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Pobierz Lucider5 - W związku z słynnym wywiadem płk Brysa z CWCR napisałem do CWCR i kilku in...
źródło: comment_1670938908QY1ZYTrV9ptJgAULa2ZmFH.jpg
  • 20
@Lucider5: A obowiązek mają na podstawie art. 9 kpa. A według tej analizy (co prawda sprzed 11 lat):

Zatem organ ma obowiązek odpowiedzi na zapytanie dotyczące praw i obowiązków obywateli nie tylko odnośnie spraw będących już przedmiotem postępowania przed organem administracji, ale również w relacjach między organami administracji a obywatelami w zakresie nieunormowanym przez K.p.a.

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-ile-czasu-ma-urzednik-na-odpowiedz-na-pismo-lub-skarge-obywa,nId,3767400#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome