Wpis z mikrobloga

Po wielu latach siedzenia na dupie (a w sumie to pierwszy raz w życiu xd) poważnie myślę nad znalezieniem trenera personalnego, który pomoże mi się za siebie zabrać. Jestem szczupła, bywały czasy, gdy byłam nawet zbyt szczupła, więc nie zależy mi na zrzuceniu wagi, bardziej na ogólnym poprawieniu kondycji i wzmocnieniu ciała. I tu pojawia się pytanie za sto punktów: jak znaleźć trenera personalnego, który nie zrobi mi krzywdy? Jestem zupełnym laikiem w temacie i nie chcę doktoryzować się nad technikami robienia przysiadów itp., więc skąd mam wiedzieć, że ktoś zna się na swojej robocie, a nie jest po weekendowym kursie albo maratonie yt? Co jest wg was czerwoną flagą przy szukaniu trenera?

Ewentualne konkretne polecajki w #krakow chętnie przyjmę.

#silownia #mirkokoksy #pytanie
  • 5
@szybonit:
- duży plus jak jest fizjoterapeutą
- pierwsze co z Tobą zrobi to wywiad - ogólny stan zdrowia, przebyte urazy, choroby, cele treningowe
- drugie to pokaże proste ćwiczenia, rozgrzewkę, zachęci do robienia jej samodzielnie, przed spotkaniami. O ile nie potrzebujesz lekcji z tego jak biegać, to bieżnię również powinien zostawiać Ci do samodzielnego korzystania, a nie stać jak kołek jak sobie truchtasz
- w zależności od Twojej sprawności to