Wpis z mikrobloga

drukarka 3d to jednak przyzwoite narzędzie, mogłem sobie wydrukować darmowy model biblijnie poprawnego aniołka i pomalować na szybko (aero+drybrush+oczka) jako ozdobę choinkową.
#modelarstwo #druk3d #chwalesie

mam jeszcze inną zabawkę choinkową, ale wrzucę osobnym postem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz OrdynatMichorowski - drukarka 3d to jednak przyzwoite narzędzie, mogłem sobie wydruko...
źródło: comment_1670929557KeTLTY9Spt0LtrsmsUOQKe.jpg
  • 10
@Quassar: kupiłem na promce (ale mam wrażenie, że teraz co chwilę jest promka) anycubic mono4k i sama drukarka (kupowałem w zestawie z myjko-utwardzarką) wyszła mnie coś 830 zł z przesyłką.
Żywice są lepsze lub gorsze, ale za polecankami kupiłem z tych znacznie lepszych 190 zł za litr, taki aniołek zużywa wszystkiego pewnie z kilkadziesiąt mililitrów materiału, więc koszt jego wydruku to pewnie gdzieś między 5 a 10 zł
@RejestratorRodzynek: można je porównać z cuchnącym nasieniem samego Szatana, i nie jest to literackie wyolbrzymienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak serio to zapach jest tylko mniejszą częścią problemu, nawet żywice "bezzapachowe" emitują potencjalnie toksyczne opary. Powiem tak, gdybym miał trzymać drukarkę w mieszkaniu w bloku w niezamkniętym szczelnie (i wentylowanym!) pomieszczeniu, do którego mialyby jeszcze dostęp dzieci albo zwierzęta... to bym nie trzymał.