Wpis z mikrobloga

Zostawię to tutaj.
A Wy dalej sobie głosujcie na polityków, którzy będą Wam się śmiać w twarz i wykorzystywać Waszą wolność, wasze ciało i prawo do samostanowienia. Że też nikt nic nie robi, nikt nie reaguje, to aż strach... Pomagališcie kobietom na Czarnych Protestach. Czas by i one pomogły nam. Tylko musicie tego chcieć, a nie jak baranki iść na te ćwiczenia i godzić się na wszystko co Wam każe Pisior, Tusk czy inny Scholz z Merkelową. Dajecie sobą mamić tak, że aż miło. Wszystko Wam wmówią dla osiągnięcia własnych korzyści.
Nie ma znaczenia czy głosujecie na prawicę czy lewicę. Wszyscy chcą tego samego, ale do Was to nadal jak grochem o ścianę...
Wysyłanie mężczyzn do walki w obecnej sytuacji wbrew ich woli powinno się natychmiast spotkać z reakcją instytucji międzynarodowych i pozarządowych.
#polityka #4konserwy #neuropa #polska #protest #pieklomezczyzn #bekazpolityki #depresja #niewolnictwo #psychiatria #bekazkosciola #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazlibka #rownoscplci
Xing77 - Zostawię to tutaj. 
A Wy dalej sobie głosujcie na polityków, którzy będą Wa...

źródło: comment_1670928457sSy3u2EksZJ1tUaiJv66mL.jpg

Pobierz
  • 21
@szumowina_wadowicka: Opozycja (np. lewica, Hołownia, PO) to poparły. Mniej lub bardziej, ale jednak. Jedynie Konfederacja się wstrzymała, lecz to nic zataz nie znaczy. Nie zapominaj że każde państwo, i każda partia ma wszelkie prawo zrobić coś podobnego. Dlatego właśnie nie należy ufać politykom.
Ponadto, należy spojrzeć na sprawę szerzej. Sytuacja z Covidem - to samo. Lewica zwolennikiem obowiązkowych szczepień. W Europie, w niektórych państwach paszporty covidowe zostały wprowadzone, tak jak szczepienia
pamiętajcie że to wina PO i Żukowskiej (i Koroluka lewaka) a nie w żadnym przypadku pisu. pispeło jednozło!


@szumowina_wadowicka:

W żadnym wypadku.

Mam znajomych w PO i w Lewicy i sami mi mówili, że głosowali za ALE SIĘ NIE CIESZYLI.

Powiem więcej, podobno do dzisiaj SĄ W CIĘŻKIM SZKOKU po tym że zagłosowali za.

Bądź dla nich odrobinę bardziej wyrozumiały, to też ludzie :///
Ponoć protesty mają się odbyć w Warszawie. Szkoda że nie w innych miastach. Jak ktoś wie coś więcej o protestach w innych miastach, niech pisze.
@up: Teraz nie wiem czy Ty na serio, czy to kolejny, nie na miejscu zresztą, trolling?
@Haramb3: Wiesz, ja się nie orientuję aż tak bardzo. Zdaję sobie sprawę że Konfederacja też nie jest Święta. Nie będę się kłócić. Masz rację.
Tylko że w zasadzie większość partii była za. I tego nie rozumiem. Nie rozumiem też, dlaczego nie wybuchają protesty z tego powodu? W przypadku marszu kobiet protesty były niemalże od razu.
Oczywiście politykom to nie grozi, ale co z normalnymi ludźmi? :/ Zdajecie sobie sprawę jak to
@Xing77: u niektórych wpłynie pozytywnie, u niektórych negatywnie.
Protesty nie wybuchają, bo większość ludzi ma tutaj czego bronić i nie bawią się w sztucznie nakręcane inby ()
@Haramb3: Bronić? Czego?
Imo, wpłynie to tylko negatywnie. Pozytywnie może wpłynąć tylko na tych, którzy lubią wojsko i przymus.
Ludzie to mają w dupie i tyle. Część wyjedzie, a ci co zostaną będą zmuszeni wziąć w tym udział. Dziwi mnie że nikt nie przewiduje dalszych tego konsekwencji. To coś gorszego niż prawo aborcyjne czy to, co robią z edukacją.
To jest PiS, i po nich się można wszystkiego spodziewać. A jak
No zadaję. Wyobraź sobie że wpis jest o tym, że politycy chcą by niewinni ludzie bronili im dupy, podczas gdy oni będą tylko wykorzystywać prawo przeciwko wolności mężczyzn. Kobiety to samo. Jak nie potrafisz normalnie odpowiedzieć bez złośliwych uśmieszków, to widać faktycznie dyskusja nie ma sensu. Nie wierzę że można być tak głupim, by twierdzić że tu chodzi o jakiś patriotyzm czy obronę kraju. Bajki dla nacjonalistów i naiwniaków.