Wpis z mikrobloga

Gdzie w #warszawa jest spory wybór zagranicznych, ciekawych słodyczy? Nie muszą być koniecznie jakieś ultra rzadkie, orientalne, japońskie czy amerykańskie, byle by nie były łatwo dostępne w Polsce w każdej biedrze. Znam sklep candy-shop i ten od mystery boxów też.

Generalnie chodzi o to, że robię bratu na prezent kosz słodyczy, ale takich, jakich wcześnih nie widział nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że w Galerii Młociny jest taki sklepik, ale szczerze mówiąc wybór nie zachwycał i ceny były strasznie wysokie. Może być kilka miejsc, najwyżej pojeżdżę sobie. Najlepiej by było też przez Internet, byle by maleńka paczuszka jakiegoś gówna nie kosztowała 20 zł + wysyłka. Może znacie jakieś sklepy na Allegro z importowanym żarciem? Niemieckie słodycze mam raczej obcykane.

#jedzzwykopem #jedzenie
  • 27
@Matis666: kurczę, w cztery lata to on mógł się już dawno zwinąć, a Mokotów za daleko ode mnie, żebym w ciemno jechał ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale sprawdzę, może jest jakieś info, że jeszcze istnieje
@to_znowu_ja: Nie musi być jakiś ogromny wybór, wystarczy, że będzie kilka takich niespotykanych nigdzie rzeczy, które mógłbym dodać do kosza. Scrummy akurat znam, zamawialiśmy od nich mystery boxy w przeszłości i nie zachwyciły nas za bardzo.