Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zycietruckera
#!$%@? jasna. Skoczek jechał w weekend i zaciągnął hamulec w naczepie, a ja tego nie sprawdziłem i tak przejechałem z 200 metrów do bramki, a potem jeszcze mi się absy od naczepy wyłączyły. Dużo się mogło #!$%@?? Coś tam spalenizną walilo, pewno sprzęgło. Gość jechał 3 raz i nagle tak sobie zaciągnął ręczny dla fantazji xD
  • 16
  • Odpowiedz
@obuniem: mocne auta macie w firmie jak nie czułeś ze na zaciągniętym lecisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli koła nie robiły obrotów a przeciągnąłes je spory kawałek to będzie widać wyjechały bieżnik s tym miejscu. Ale teraz zima, to może się ślizgał jak na sankach i nic nie będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ponurytraktorzysta: czułem, że to ledwo idzie, inaczej niż zwykle, ale myslalem że może śnieg albo lód tam gdzieś zalega, poza tym ja jeżdżę z kurierką, więc ten ciężar nie jest ogromny, całej naczepy nawet nie mam, no i poza tym ja kilka miesięcy jeżdżę xD
  • Odpowiedz
@obuniem: Normalnie będą placki łyse xD jak jest dobrze zdarte, to jadąc autostradą będziesz słyszał odbijający się od barier dźwięk rytmicznego klepania. Coś jakby kononowicz biegł i by mu bebzon tłukł o kolana xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: #!$%@? jasna, jeszcze mnie dziad do Choroszczy wyśle, jak teraz jadę, to różnicy nie czuje, oby kwasu dużego nie było jak przyjadę i sprawdzę
  • Odpowiedz
@obuniem: Też kwestia nawierzchni. Jak pociagnąłeś chwilę po szutrze, który był przykryty śniegiem, to tam śladu nie będzie. Ja widziałem jak chłop szarpnął po suchym asfalcie dość ciężko załadowaną naczepę, w której trzymała jedna oś. Po dosłownie 50m nie było bieżnika xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: no to było na mokrej kostce parkingowej, nie wiem jak to nazwać

tam jest pełno syfu na tych oponach, nie wiem co jest czym, na pewno jest jedna mała dziur w jednej z opon xD
  • Odpowiedz
Dlatego też przed ruszeniem się sprawdza między innymi czy jakiś idiota ci hebla nie zaciągnął albo czy siodlo masz dobrze wpięte. Teraz będziesz pamiętał


@mindtravel: kto teraz sobie zawraca głowę codzienną obsługą przed ruszeniem?
Ważne żeby kliki na insta/yt/tiktłoku się zgadzały dla panów i pań kierowców.
  • Odpowiedz