Wpis z mikrobloga

Mirki, ja tego nie rozumiem, to mnie przerasta, bo to jest zbyt oczywiste, a jednak nic się nie dzieje w tym temacie... Mianowicie dlaczego nigdy nie wywalają żuli z komunikacji miejskiej????

Metro nie działa, więc przesiadka w autobus, a w autobusie śmierdzi niewyobrażalnie (aż ludzie sami z siebie maseczki nałożyli xD), bo i Pan Żul musi jechać. Ten sam żul, co sra i sika pod siebie na metrze Ratusz Arsenał, a potem wraca na Ursynów żeby zebrać pieniądze i walić wódę z gwinta przy pobliskim monopolowym.

Czemu ich nie wyrzucają??? Czemu ich zwyczajnie nie #!$%@?ą? Na ostatnich stacjach metra to samo - śpi #!$%@? śmierdziel na ławce, a bezużyteczna służba ochrony metra sobie patrzy na niego i NIC NIE ROBI.

#!$%@? mnie to niesamowicie, płacę podatki, kupuję bilety, zasilam budżet, wspieram lokalne inicjatywy i biznesy i oczekuje w zamian, żeby choć dało się przejechać komunikacją miejską bez odruchów wymiotnych spowodowanych śmierdzącymi żulami obok mnie.

#!$%@?ące to.

#warszawa #ztm #wtp #komunikacjamiejska #zule #alkoholizm
  • 15
@FanRuskichPierogow: ale kto ich ma wyrzucać? Służby mają to w dupie - menel śmierdzi, jest obsikany a jeszcze ugryzie i weź się potem bujaj kilka tygodni na badania czy coś z tego nie wyszło. Jak siedzi cicho, nie awanturuje się, to lepiej niech siedzi i sam idzie. Reszta pasazerow i tak nic nie będzie gadać, najwyżej któryś napisze gorzkiezale na portalu z papajem w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡
@villager: RPO raczej miał na myśli biednych meneli nie myśląc o posiadaniu ważnego biletu, ale to ZTM zrobił mu nelsona po tym jak zmuszeni byli usunąć konkretny zapis co do smrodu i osoby obrzydliwej

ale co to za przepis, który jest niestosowany
jako zwykły obywatel, pobrudzę sobie ręce i zrobię burdę, że smrodzie #!$%@? mi stąd, bo jestem #!$%@? po 8h roboty a Ty mi tu zasmradzasz życie, to mnie mogą #!$%@?ć? Pewnie policja jakiś mandat by wpieprzyła, bo to banda bezmyślnych pachołków


@FanRuskichPierogow: tak, nie wolno Ci atakowac ludzi, bo ci się nie podobają. Tak samo można dać tobie w ryj, bo masz blond włosy
@FanRuskichPierogow: najlepsze są stare baby, które #!$%@?ą matkę, jak dziecko się drze (nie mówię, że jest to komfortowe, bo nie jest i nie mówię o patologii z brajankami, tylko o normalnych ludziach i sytuacji, kiedy dzieci zaczynają marudzić), ale nigdy nie słyszałam, żeby któraś zwróciła uwagę, jak zaszczany menelaos jeździ od pętli do pętli.