Wpis z mikrobloga

@hepat: Do 540k na fortunie możesz stawiać z tego co wiem. Jak wygrana przekracza tą kwotę to blokują. Tutaj 100k minus 10% czyli realnie 90k x 4,5(nie pamietam ile było dokładnie: 4,3 czy 4,7) to 405k czyli dopuszczalne imho.
@merriweatherpostpavilion: A ja mam sporo lat treningów za sobą i jak dla mnie zachowanie Murana to wynik bezradności i tyle. Bomba co jak co, ale walił mu soczyste kopy na wewnętrzną stronę uda i taki miał plan. Takie coś mocno boli, tym bardziej jeżeli ktoś nie jest wytrenowany, a ćwiczy od niedawna i nie ma nóg ubitych.

W taki sposób Bomba zabrał Muranowi mobilność, sprawiał ból a w konsekwencji odebrał chęć
@MajorParowa: Najwięcej chyba 4,70 - w czasie walki 4.14 wyświetlało.
@pafeo: Po Bombie widać, że długo ćwiczył - obycie w oktagonie/ringu też - nawet jeżeli miał tylko kilka walk, ale to, że nie siadał w przerwach albo korzystał z "wyciągania rąk" (żeby rozciągnąć płuca i lepiej oddychać) i jeszcze kilka innych rzeczy można by było wymienić.
Dużo osób mi tu kazało się puknąć, jak pisałem, że Bomba ma szanse -
@pafeo: od ciebie #!$%@? osobą którą dotknął ten opis i uderzył w czuły punkt xD
@haosek: muran dominował walkę do momentu wyprowadzenia przeważającego #!$%@? low kicka, później już widac bylo ze gorzej porusza się na nogach, nie ma w tym żadnej zasługi bomby bo jakoś specjalnie się przed tymi kopnięciami nie bronił po prostu muran #!$%@? sobie tym sprawę i tyle. Według mnie on już wcześniej wiedział że pójdzie po