Wpis z mikrobloga

@buysy: Nie wiem czy dobra czy nie dobra, swoje z kluczami jak każdy przeżyłem i za 200 zł to można kupić dzisiaj co najwyżej dzieła chińskiego podwykonawcy, które nadają się co najwyżej na prezent świąteczny.
@Bonifacy13: Jak będziesz odkręcał zardzewiałe, zapieczone śruby których nikt nie ruszał od nowości to normalne, że #!$%@? grzechotkę raz dwa bo to nie jest do tego. Takie śruby najpierw luzuje się jakimś kluczem, ew. nasadką z przedłużką i rurą i dopiero kręcisz grzechotką żeby było szybciej. W innym przypadku na spokojnie taki zestaw wytrzyma jak nie będziesz ich tyrał 10 godzin w zakładzie usługowym dzień w dzień.
@buysy:

absolwent wyższej uczelni chłopskiego rozumu nam się trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Żadnego poważnego argumentu nie oczekiwałem i widać, że dobre zrobiłem. Widać polska kultura w necie już tak bardzo zeszła na psy, że nawet za odradzanie kupowania najtańszych kluczy w przedświątecznych promocjach można oberwać epitetem.
@eeehhh: kultura w ogóle, nie tylko w necie wymaga podania chociaż jednego argumentu gdy się z kimś nie zgadzasz a nie rzucaniu pół zdania o gównostali. Dostosowałem się do Twojego poziomu.

W niejednym garażu widziałem Neo i sam używam i raczej nikt nie narzeka przy doraźnym użytkowaniu. Jakby OP był fachowcem to by nie pytał tutaj. Właściwie w ogóle nie pytał o zdanie na temat kluczy tylko zapytał o cenę. To
@buysy: Ja po czyichś garażach nie ganiam w przeciwieństwie do Ciebie, bo robię w metalurgii. Wszyscy rzucają argumenty o gównostali, inflacji, chińskich podwykonawcach, marketingu i wątpliwościach przy robieniu czegoś więcej niż skręcaniu mebli i skuterków. Wy rzucacie argumenty o chłopskim rozumie i kluczach za milion. Patrząc na to jak się zesraliście o te klucze to pozostaje odwdzięczyć się ad-personam że sami opychacie podobny szajs na allegro.