Wpis z mikrobloga

Nigdy nie sądziłem, że dożyję czasów w których Top chipsy będą lepsze od Lays... Niestety są to czasy w których p0lski konsument żywności jest traktowany gorzej niż pies i wielkie znane marki plują i trują p0laków robiąc produkty żywnościowe inne w składzie niż robią je dla świata zachodu. Oczywiście nie wychwalam produktów Jeronimo Martins pod niebiosa, bo zawsze po nich było mi niedobrze, ale Top chipsy to prawdziwy ewenement. Można rzec, że podróbka pokonała oryginał!!! Jeżeli znacie więcej produktów Jeronimo Martins, które także przegoniły inne znane wielkie marki proszę o podzielenie się tym. #zywnosc #jedzenie #biedronka #chipsy
Cechini_Mistrz - Nigdy nie sądziłem, że dożyję czasów w których Top chipsy będą lepsz...

źródło: comment_1670854269hh2pVuMAGmea7K49fvPRGi.jpg

Pobierz
  • 7
@Cechini_Mistrz: Ziomek pracowałem w firmie Lorenz, która robi Crunchips i do tego wszelkie chipsy dla sieciówek. Crunchips i top chips to to samo z jedną różnica - przyprawy. Normalnie idzie jedna linia gdzie ziemniaki są obierane, myte, smażone i na samym końcu taśma rozchodzi się na kilka bębnów i w każdym bębnie idzie inna przyprawa. Jedynie chipsy wiejskie ziemniaczki były z innego ziemniaka, nie wiem jak olej.

Jeszcze dorzucę, że jak
@Cechini_Mistrz: przy opiniach produktów z etykietą sklepu, lepiej podawać producenta, mały druk z tyłu. Dostawców sklepy zmieniają, później nie wiadomo którego dotyczyła opinia. Nawet różne smaki mogą być od różnych firm.