Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, tak się składa, że mam pewne schorzenie, które kwalifikuje mnie na kategorię D, jednak 10 lat temu dostałem kategorię A. Jaki lekarz jest mi w stanie wypisać zaświadczenie, które jest potrzebne do złożenia wniosku o zmianę kategorii wojskowej? Od rodzinnego wystarczy? A może potrzeba jakiegoś od medycyny pracy?

Ponadto myślę sobie o studiach zaocznych - czy studentów zaocznych biorą na ćwiczenia? Jeżeli tak oznaczałoby to, że PiSowcy wprowadzili prawo bardziej bezwzględne od ruskich komunistów. Nic nie można znaleźć o poborze studentów.

Od siebie dodam, że to, że prawaki to cuckoldy służące "księżniczkom" to zdawałem sobie sprawę, ale to że kobiety i lewica popiera #dyskryminacjamezczyzn to chyba tylko męskich lewaków zaskakuje, może kilku z nich się obudzi, ale ogólnie to #bekazprawakow i #bekazlewakow równocześnie.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #studia #studbaza #medycyna #medycynapracy #pieklomezczyzn #dyskryminacja #wojsko #wojna #logikaniebieskichpaskow #bekazpisu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63970db27a12ddf1648405ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: lekarz specjalista który zdiagnozował Ci tą chorobę może Ci kwit wypisać ale mogą Ci to odrzucić zaakceptować albo wezwać ponownie na komisje gdzie zbada Cię znowu ich lekarz to zależy od ich widzimisię a najlepsze jest to że D i tak nie gwarantuje Ci że nie dostaniesz powołania a przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem jasnej wypowiedzi kogoś z WCR że tak jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: zbieraj kwity od lekarzy i jak dostaniesz wezwanie na ćwiczenia to się odwołaj ze względu na pogorszony stan zdrowia. Będą Cię musieli wysłać na wojskową komisję lekarską i tam pokazujesz te kwity. Oni ustalają kategorię.
Dlaczego uważasz, że lepiej z tym zwlekać?

@MasterOf8:
Jak jest pewny, że dostanie D to może od razu uderzać. Jak ma słabe kwity to może dostać B12 lub B24 i do zobaczenia za rok - dwa. Ja tak miałem jak jeszcze była obowiązkowa Z-tka. Za późno zacząłem zbierać papiery i wojo się o mnie upomniało a w WKU wręczono mi skierowanie na badania. Dostałem odroczenie tylko na rok. Po jakimś pół