Wpis z mikrobloga

Hej świry od #motoryzacja #kamerasamochodowa mam pytanie dotyczące prostej w obsłudze kamery samochodowej dla ojca. W przystępnej cenie, powiedzmy do 400 zł. znacie coś godnego polecenia co sami sprawdziliście? Może być tylko przód, może być przód i tył. Bez różnicy. Liczy się prostota w obsłudze i dobrze by była na karty pamięci.
  • 5
@Bunkier: https://pl.aliexpress.com/item/33030968874.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.207.144e1c24KbO6NY&gatewayAdapt=glo2pol
Mam taka i sobie chwalę, zakupiłem wersje bez karty (miałem) za t z modułem GPS, tylko front bez zasilania parkingowego. Uzywam już od dłuższego czasu i spisuje się bardzo dobrze, plusem dla mnie jest możliwość ustawienia jakie treści mają się znaleźć na filmie i sa one wtopione w film. Poprzednio zakupiłem inną kamerę i ta nie miała takiej możliwości, a dane z GPS dokładał na bieżąco odtwarzacz, notabene pracujący
Liczy się prostota w obsłudze i dobrze by była na karty pamięci.


@Bunkier: chyba każda taka jest xD Każda, nawet najtańsza kamera jest totalnie bezobsługowa. Nagrywanie włącza się samo z włączeniem auta i kończy samo po zgaszeniu.
Chyba, że masz stałe 12V na gnieździe zapalniczki to wtedy trzeba ręcznie wyjmować i wkładać za każdym razem do zasilania.
A na karty pamięci to też każda jest, na co inne miało by nagrywać?