Wpis z mikrobloga

@goferek: Bo mieli w #!$%@? 'standardowych' modeli i mogli wypuscic jakis model-dwa, może niszową linię (Prism) takich wlasnie udziwnionych telefonow. Ktos to kupi i jednoczesnie odroznia to daną markę od innych producentow.

Poza tym - teraz tego nie zrobisz, bo co wymyslisz z telefonu ktory ma screen/body ratio 80-90% i jest dotykowy?
Jedyne co to dodasz klawiaturę wysuwaną (tak jak w HTC Desire Z).
Producenci idą w innowacje typu skladane ekrany.
@Mekeke2: LG w dotykowych często bawiło się w różne bajery, nawet jeszcze przed androidem mieli taki ku990 z ciekawym aparatem w stylu aprarau fotograficznego, czy Eco Solar którego można było ładować przez słońce. Potem też jakieś bajerki typu telefon z aparatem i wyświetlaczem 3D. Sony Ericson też miał taką Xperie Play która miała sterowanie jak w przenośnej konsoli. Teraz gdzieś zniknęła ta oryginalność i większość telefonów różni się bebechami tylko.
Jedyne co to dodasz klawiaturę wysuwaną (tak jak w HTC Desire Z).


@Mekeke2: nawet tego nie dodasz. aktualnie aby mieć sprzętową klawiaturę to, się zwyczajnie nie da. Może jako case + klawiatura bluetooth, ale już nawet tego jest mało. Był projekt (nawet nadal jest): https://www.fxtec.com/ - ale to jedyny i cena była dosyć wysoka, teraz to ciut lepiej, ale nadal w cholerę drogo. Zwłaszcza, że oni od prawie początku jadą na
Chodził strasznie

@Fushnikov: w mojej opinii chodził dużo lepiej niż androidy w tamtym okresie.

bateria szybko mi padała

@Fushnikov: tego już nie pamiętam, nie chcę nawet zgadywać ile bateria trzymała. Ale w moim przypadku to było chyba do 4 dni. 3 normalnie, a 4 jak mało używałem.
Miałem go przez 3 lata. Do tej pory uważam, że to był jeden z najlepszych telefonów jakie miałem. Później poszły jakieś androidy, ale