Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z tagu #motoryzacja mam pytanie o #ubezpieczenia a mianowicie chodzi o to, że wczoraj z powodu śniegu i tego, że moja spółdzielnia mieszkaniowa postawiła kamień (dość spory) na samym rogu zahaczyłem i lekko uszkodziłem próg i drzwi (prawy tył).
Jak poprawnie zgodnie ze sztuką rozegrać temat aby poszło z OC spółdzielni?
Jest to droga wewnętrzna, przy samej klatce. Kamień usadowiony na samym rogu drogi gdzie łączy się z podjazdem pod samą klatkę, wręcz część kamienia jest na drodze.
  • 8
@knight_rider: Zacznij od tego, czy można tam wjeżdżać :) I czy wezwałeś policję na miejsce?

Dodatkowo

Jest to droga wewnętrzna


Czy tak nazywasz chodnik XD ? Zazwyczaj spółdzielnie kładą takie rzeczy na chodnikach, żeby ludzie wjeżdżający po chodniku pod samą klatkę nie rozjeżdżali kostki na zakręcie (skracając zakręt łapią ziemię na rogu i tym samym uszkadzają i brudzą chodnik)
@knight_rider: miejsca do parkowania na chodniku pod samą klatką? PS po chodnikach nie można jeździć :) bez znaczenia czy na nim zaparkujesz czy tylko przejeżdżasz.

Ogólnie bardzo mała szansa że coś ugrasz, ale nie widząc jak to wygląda na żywo ciężko powiedzieć.

Po prostu zgłoś szkodę i zobacz co odpiszą, w zgłoszeniu napisz faktycznie jak było.