Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale za Brzęczka to przynajmniej było śmiesznie i beka z kadry. Laga ball była tak samo, jak nie lepiej grana, był też WUJA, było męczenie p---y. Odbieranie nam sensu i smaku życia również opanowane w stopniu perfekcyjnym... Tylko to wtedy było jakieś takie... polskie. Takie nasze, własne. Podkarpacką i podleską krwią spłodzone.

A tutaj?

Tutaj jakiś szemrany typek, łasy na kasę, nie jest ani kumplem, ani tym bardziej wujkiem żadnego z piłkarzy. Wiecznie nienażarty, bo co prawda raz odpuścił kolacje, natomiast potem próbował pożreć cały budżet polski. Taka wieczna parówa.
Odezwiesz się "cześć" jak żadna d------a nie patrzy ale jak z jedną idziesz i się do ciebie odezwie, to robisz z niego upośledzonego.

#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaxom: Dokładnie tak, za Wuja, to chociaż mnie to wszystko bawiło, a teraz tylko w-----a, że jakiś chytry tłuścioch z szemraną przeszłością i kliką klakierów siedzi za 200k miesięcznie i serwuje swój "kunszt" trenerski prosto z podręcznika gry termaliki nieciecza
  • Odpowiedz
@zaxom: WUJA TOP! Ehh Wuja, Prawdziwie wszystko POLSKIE było, przyszedł jakiś BIAŁORUSIN Czesio i fundamenty POLSKOŚCI JERZEGO BRZĘCZKA zatracił ehh( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: śmiej się śmiej ale serio jakoś fajniej się na to patrzyło... my trochę jak taka naiwna nastolatka, nie chce chłopaka, który ją kocha i samym sercem gwiazdy zdobędzie (WUJA), chce czegoś szalonego, Erasmus, piękny Portugalczyk, jurny jak same byki, on ją ogarnie, sprawi że jej potencjał przerośnie najśmielsze oczekiwania... c---a tam, znudził się po jednym pukanku, bo za mało dupką ruszała.

Wuja już nie chce. Napatoczył się Czesio. On bardzo chce... ale ni umie. Jedyne co jej może przychylić to premię od Morawieckiego za konsekrowanie dziewicy. :(
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Nieprzypadkowo wspomniałem o tym klubie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawodnikami Barcelony, Napoli czy Juventusu grał dokładnie tak jak prowadząc termalikę xD
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: chciałeś chyba powiedzieć, przejmujemy na powrót tag mecz XDDD
bo ja widzę, że tu masa nowicjuszy pcha się do komentowania, bez podstawowej wiedzy z zakresu Ekstraklasy i lig niższych. Aż w---w u człowieka łapie ile razy biedne Słoniki na tym tagu były obrażane.
  • Odpowiedz