Wpis z mikrobloga

pytanie zasadnicze - telewizor za pieniądze podatnika?


@defoxe: Ptanie zasadnicze jest inne.

Mamy XXI wiek a ktos jeszcze nie wie ze jak sie wylaczy telewizor to on niczego nie wyswietla? Przez okno trza wywalac?

Jak widac na wsi musza sie jeszcze duzo nauczyc. Ale fajnie wiedziec jakie glaby to sa :)
Pytanie czy prywatny, czy za publiczną kasę


@defoxe: OK pytanie istotne. Tylko ze nic nie zmienia.

Jak za publiczna kase to maja oddac
Jak za prywatna to ladnie pokazali jakimi sa idiotami nie szanujac swojej kasy. Oznacza to ze cudzej nie beda szanowac tym bardziej.
jak za prywatną - luz. Każdy może za prywatne pieniądze robić co chce.


@defoxe: Jasne. Pelna zgoda i tego nie neguje.

Tylko zastanawia mnie ktos kto nie szanuje swojej kasy. Jestem wrecz pewien ze cudzej tez nie bedzie.

A czy ty widziałeś polityka co szanuje cudzą kasę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


NIe widzialem i pewo nie zobacze. Ale oni kreuja sie na "lepszych". Jacy lepsi sa wlasnie
@defoxe: Dla mnie takie niszczenie rzeczy jest zwyczajnie głupie, ale co zrobić, agrounici lubią się lansować poprzez skandale. W tym przypadku ten telewizor chyba nawet nie był ich, tylko należał do wyposażenia lokalu, który awaryjnie wynajęli po tym, jak policja "ostrzegawczą" wizytą wystraszyła innego właściciela, u którego wynajęli najpierw salę na swoje spotkanie. W ten sam dzień do miasta przyjechał Kaczyński, więc policja mocno się przejęła jego bezpieczeństwem ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: ustawka i taka symbolika - Agrounia przyjdzie i wyrzuci PiS czy tam coś w ten deseń. Tak samo jak kiedyś kogoś na rączce wywieźli z gnojem. Raz se upokorzenie dwa że w tv głośno a trzy pokazują jak rolnicy wyrzucają nieuczciwych ludzi i przestroga dla innych