Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zefir_Zdobywca co jak co ale kartę micro SD włożyć do tej większej i włożyć do laptopa to jednak bardziej na czasie niż dyskietka czy cd rom
Bo w komórce masz kartę i nie zawsze opłaca się przegrywać kablem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zefir_Zdobywca: wystarczy zrobić 4 gniazda USB C plus 3 zwykle USB oraz hdmi. Po prostu producenci oszczędzając przerzucając to na konsumenta. Tak, czytnik kart będzie długo potrzebny, chociaż by z czytać monitoring z samochodu czy do przenoszenia danych. Są komputery które są wyłączone z internetu i wtedy nie ma możliwości korzystania z chmury.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raie: bo to stary ThinkPad. Może i słaby wydajnościowo ale gram w AOE 2, yt, Word i daje rade. Jest pancerny. Miałem Huawei MateBook 14 2021 i tam to kuriozum. Chciałem zgrać pliki z karty i mi hub padł xD sprzedałem chińczyka.
@susuke15: no, rzeczywiście, ile razy przenosisz z karty w aucie te nagrania? po co? to jakieś poboczne zastosowanie, a nie trzaskanie codziennie, żeby robić specjalnie czytnik. 7 gniazd usb, po co? Jak chcesz sobie obwiesić lapka jak choinkę to spoko, ale to nie jest wtedy komputer przenosny, a do tego są lapki stworzone.