Wpis z mikrobloga

No to tak, kupiłem i przeszedłem God of War Ragnarok. Odczucia mam lepsze niż przy poprzedniej części, wszystko co było w niej dobre zostało tutaj ulepszone. Fabuła bardziej rozbudowana i końcówka kopie znacznie mocniej. Światy zostały dodatkowo rozbudowane. Ogólnie wszystko na plus. Dalsza część postu w spoilerze jako, że mam parę przemyśleń dotyczących fabuły i końcówki.


#godofwar
  • 6
@nostalgiwolf: Ten quest Arteusa to bardziej na jakieś DLC się nadaje, a nie na pełnoprawną grę. Poza tym biorąc pod uwagę kim sterujesz po zakończeniu gry, jest chyba jasne kto będzie głównym bohaterem kolejnej części.
@Shumitu: Otóż to, z Freją to już nie to samo, chociaż nie powiem by nie była spoko towarzyszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to szkoda, że nie zrobili tak jak w niektórych grach, gdzie jak pójście dalej z głównym questem ma wpływ na jakieś poboczne to jest jakieś ostrzeżenie przed jego podjęciem.
@nostalgiwolf: kara za robienie najpierw tylko głównego wątku fabularnego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja podczas ragnaroku miałem już każdą broń i część zbroi na maksymalnym poziomie bo większość pobocznych zrobiłem przed finałem xD.