Wpis z mikrobloga

Pewnie było to już poruszane papieżylion razy ale mam pytanie xD Chciałbym sobie kupić konsolę i zastanawiam się czy Series S czy X. Chciałbym grać w Fifę, GTA, jakiś NFS, Call of Duty, różowa w Simsy. Czy taka ilość gier zmieści się na Series S? Jeśli chodzi o TV to mam Samsunga 43" 4K ale nie wiem czy odczuję różnicę między S a X przy takiej przekątnej.

I jeszcze jedno pytanie - gdzie najtaniej kupić? Najlepiej żeby były ratki 0%

#xbox #konsole
  • 6
@Jacques-Pierre: Dysk w S jest malutki, jakieś 320 GB więc zmieszczą się 3-4 gry… Drugą, główną różnicą będzie 30 fps w większości tytułów w porównaniu do 60 fps z często lepszą grafiką.
Chciałbym grać w Fifę, GTA, jakiś NFS, Call of Duty, różowa w Simsy. Czy taka ilość gier zmieści się na Series S?


@Jacques-Pierre: Spokojnie. Wystarczy Ci Series S.

Dysk w S jest malutki, jakieś 320 GB więc zmieszczą się 3-4 gry


@Ademu: tak, najlepiej nie kupować niczego, poniżej 10TB. Ja #!$%@?, ale farmazony. Dokładnie to miejsca jest 364 dostępnego, więc jak już chcesz udawać "znawcę" to chociaż google otwórz.

mam
@Zielony34: ze niby tylko 120 Hz widać różnice? Chyba z #!$%@? spadłeś. Series s ma chociażby 1440p a nie pełne 4K. Dodatkowo większość gier jest wyświetlana w innej rozdzielczości na series s niż na series x. Przecież to wszystko widać, chyba ze masz oczy w dupie.

Zlot posiadaczy series s się uaktywnił, a różnica między s a x jest bardzo duża.