Wpis z mikrobloga

@Kardamon_Mielony ale po co ta agresja? Nie zgłaszałem, bo nauczony doświadczenie z pkp założyłem, że usłyszałbym tylko 'i co ja panu na to poradzę? Okna nie wymienię' czy coś w tym stylu. Znając realia nic z tym nie zrobią, bo to wada konstrukcyjna, a piszę na wykopie, by pośmiać się z jakości pociągów. Jak chcesz to zgłaszaj, pociąg z Warszawy Centralnej do Wrocławia o 11:52 ;)
@kaczoor: Miałem pisać komentarz, że zaraz jakiś kolejarz się do Ciebie przysra bo to nic nie znaczy, i o niczym nie świadczy, i PKP jest zupełnie niewinne, ale chyba się spoźniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka tygodni temu ktoś wrzucił zdjęcie kontaktu 230v bez obudowy (gole styki pod siedzeniem) i też było wielkie oburzenie związkowego osła.

Dobrze zrobiłeś, że to wrzuciłeś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sayong: mnie wyzywasz od związkowego osła? XD dyskusja była merytoryczna, ale argumenty były po prostu nie do przyjęcia przez drugą stronę ¯_(ツ)_/¯ jeśli byś czytał i wyciągał wnioski to nie było wielkie oburzenie a jedynie dyskusja na poruszony temat. Ale wyzywajcie dalej nie potrafiąc dyskutować xD