Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś zastanawiałem się skąd tyle samotnych matek? Dlaczego mężczyźni tak je potraktowali? Na aplikacjach randkowych tyle razy już czytałem "chcę tylko normalnego faceta, który ma coś w głowie i nie chce tylko seksu". Lubiłem gdy tak kobiety piszą bo to oznaczało, że chcą dokładnie takiego jak ja - ambitny, miły, ułożony, nie zależy mi na seksie tylko na uczciwej i prawdziwej relacji. Nabyłem nawet pogardy dla takich typowych samców alfa co nie liczą się z kobietami. Mimo, że taki byłem to niekoniecznie zależało tym kobietom na rozmowie, często mnie ghostowały bez zapowiedzi. Wracałem na #tinder #badoo po kilku miesiącach z nową fotką i podobne sytuacje (czasem nawet dokładnie z tymi samymi). Miałem też okazję spotkać się wiele razy i przy spotkaniu wychodziło, że jestem inni niż wszyscy którym zależy na jednym i są chamscy ale.. nigdy nie było 2 spotkania. Dziesiątki rozmów, kilkanaście spotkań a ja nadal bronie swojego #bluepill. W końcu zrobiłem fejk konto (wzorując się na słynnym projekcie) i ZONK bo nagle każda pisze i jest chętna na wszystko. Głupio mi było bo nie lubię okłamywać ludzi, więc zacząłem pisać na odwal się i jakieś totalne głupoty żeby nie robiły sobie nadziei a te jeszcze bardziej były zaangażowane i nie dało się ich pozbyć. W końcu usunąłem konto bo za duży spam. Wniosek z tego mam taki, że kobiety zawdzięczają sobie swój los i z przymrużeniem oka czytam "a co jak jest wdową?!". Niby nic odkrywczego ale dobrze wiedzieć na pewnym etapie..

#blackpill #hipergamia #randki #zwiazki #seks #redpill #tfwnogf #podrywajzwykopem #matki #dzieci #madki #p0lka #polka #mgtow #stulejacontent #wyglad #chad #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395c45c7a12ddf16483d018
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kiedyś zastanawiałem się skąd tyle ...
źródło: comment_1670760224O4saKCEe245QVuxHRhcrF1.jpg
  • 9
TroskliwaBarmanka: Samotna matka jest z własnego wyboru. Ja się zawsze zabezpieczałam, nigdy nawet po pijaku bym nie dopuściła faceta bez prezerwatywy, nigdy nie byłam w ciąży. Prezerwatywa naprawdę jest skuteczna. Jak nie chcesz dziecka to nie zajdziesz. Nigdy też mi nic nie pękło. Samotna matka dawała się roochac bez gumki i liczyła się z ciążą. Może myślała, że złapie faceta na dziecko, ale się przeliczyła.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
SamotnaKreatura:

kobiety zawdzięczają sobie swój los


Oczywiście, że tak. Dwa dni temu na głównej było znalezisko o napakowanym patusie co stłukł i połamał twarzoczaszkę 18 letniej julce. Myślicie, że ona nie wiedziała przed wejściem w związek jaki on jest? Doskonale wiedziała, ale ją tacy kręcą. Nie bądź samcem beta w oczekiwaniu opie, tylko dziewice.
https://youtu.be/DnT2gHLp4vQ
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania Moja koleżanka zaczęła się spotykać z gościem, który twierdził, że jest bezpłodny. Wciskał bajki, że brzydzi się alkoholem, narkotykami. Przywoził kwiaty. Ona długo się wzbraniała, była ostrożna. Po 3 miesiącach doszło do zbliżenia i jeb, ciąża. Potem się okazało się, że chłop to narcyz, alkoholik i narkoman, zdradzał ją u prostytutek i zatruwał życie, ale w końcu się uwolniła. Względnie, bo rozbiło się o policję i zakaz zbliżania się. Mają córkę,
@AnonimoweMirkoWyznania: samotne matki to efekt tego że najpierw się rucha a potem poznaje osobę. Potem taka baba (celowo nazywam te kobiety babami) ma pretensje do wszystkich facetów. Zostaje z ogromnym obowiązkiem i wyrzeczeniami no i zaczyna się proces przemiany w p0lka i/lub madka.