Wpis z mikrobloga

(Kontekst: chłop się wykastrował i daje ruchać swoją dziewczynę innemu chłopu, którego dziecko ona teraz urodziła)

Ludzie się podniecają, że hehe cuckold, wychowuje nieswojego dzieciaka, żałosne i obrzydliwe.

Pisałem o tym już niedawno w tym wątku: https://www.wykop.pl/wpis/69034057/manifest-do-manletow-wiem-przez-co-wielu-z-was-mus/

Zostałem tam skrytykowany za promowanie cuckoldyzmu.
Czy tego chcemy czy nie, rozwój medycyny doprowadził do tego, że dziś każda wadliwa jednostka się rodzi, a co więcej może się rozmnażać, mechanizmy ewolucyjne do eliminowania wadliwych cech i promowania pozytywnych, zostały całkowicie zlikwidowane.

No i co to ma do tematu? Właśnie to, że fakt, że chłop ze zdjęcia się nie rozmnożył, a dał rozmnożyć chadowi. Sprawia to, że nie przekazał dalej swoich genów sp$&#dolenia. To, że wychowuje nieswoje dziecko – jakkolwiek negatywnie byśmy tego nie oceniali na gruncie prywatnych odczuć estetycznych – to bardzo dobra rzecz w szerszym obrazie.

Dlatego cuckoldyzm powinien być promowany, bo w dłuższej perspektywie prowadzi do poprawy kondycji ludzkości. Jest to forma eugeniki, eugeniki w pierwotnym tego słowa rozumieniu (nie mordowaniu jak u wujka Adiego) i jest to zjawisko, do którego społeczeństwo musi dojrzeć i zobaczyć w końcu, że jest pozytywną i konieczną zmianą, jeśli nie chcemy aby cywilizacja kompletnie się zdegenerowała.

#przegryw #filozofia #antynatalizm #ewolucja #cuckold #blackpill #redpill #socjologia
OktawianAugust - (Kontekst: chłop się wykastrował i daje ruchać swoją dziewczynę inne...

źródło: comment_16707586859P9Am6oFIjJW2ouFDjUhxO.jpg

Pobierz
  • 39
@typowyWykopekMizogin: Najważniejsze nie, ale bycie ładnym koreluje z innymi pożądanymi cechami charakteru (również inteligencją), wzrostem czy stanem zdrowia (nie bez powodu brzydota kojarzy się chorobą). To duże uproszczenie, ale piękny = dobry, brzydki = zły.

Cuckold ze zdjęcia nie ma żadnej z pozytywnych cech, jest podległym, brzydkim i raczej mało inteligentnym elementem społeczeństwa, nie nadaje się do rozpłodu i nie powinien przekazywać swoich genów dalej. Ot natura.
@Zerero: o nie jak ktoś może używać słów zgodnie z potocznym rozumieniem na wykopie *chlip, chlip*

Cywilizacja już dawno to zrobiła i jedynym pewnym rozwiązaniem jest antynatalizm.


@Zerero: No tak, antynatalizm dla cucków jak ty, a hipernatalizm dla chadów. O tym właśnie piszę.
@OktawianAugust:

żeby twoja efemeryczna egzystencja zgasła bez zapomnienmaia


Nie martw się twoja egzystencja za 2-3 pokolenia również wejdzie w zapomnienie i nie muszę oddawać się niemoralnej prokreacji, by coś wartościowego stworzyć, choć nawet nie mam takiego obowiązku. Na pewno pamiętasz historie praprapra dziadków ich imiona, zawody i co wartościowego stworzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chadzi w tym czasie będą odbywać mistyczne misteria i poznawać tajemnicę wszechświata w