Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w #korpo z różnymi ludźmi, zazwyczaj 25-35 i ci ludzie prywatnie mają już swoje rodziny, dzieci, zawożą do przedszkola, odbierają je, kredyty do spłacenia, ogarnianie remontu, przeprowadzki, obowiązki domowe, itp. to w pracy nie dość że robią swoje obowiązki to w inny dzień prowadzą szkolenia, uczestniczą w jakiś projektach, chodzą na języki.. no bez kitu xD to ja taki #przegryw od zawsze sam, prawie żadnych obowiązków, zobowiązań finansowych i jedyne co chce to najwcześniej skończyć robotę i do domu bo zmęczony po niczym. Skąd oni mają na to siłę i wgl chęć? Podobno "im więcej obowiązków tym lepsza organizacja" ale to dla mnie bujda bo wielokrotnie to próbowałem i mnie większe obowiązki przytłaczają i mam ochotę uciekać, dać to komuś innemu do zrobienia albo zostawić. Nawet w weekend gdy wstaje w południe to jestem wykończony i nie mam na nic siły xD Mój normalny dzień pracy to zalogować się do komputera jak najpóźniej, poudawać że pracuje i odliczać do końca. Tak mi leci cały tydzień, miesiąc, rok.

#pracbaza #praca #rozwojosobisty #prokrastynacja #dzialanie #produktywnosc #korposwiat ##!$%@? #dzieci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6394f62a7a12ddf16483b371
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pracuje w #korpo z różnymi ludźmi, ...

źródło: comment_16707355815epLyuNjkrntiD51wmpYrA.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie są po prostu różni. Sama po sobie widzę, że potrzebuję relatywnie dużo czasu na odpoczynek. No i też kwestia przyzwyczajenia i wpadnięcia w jakich tryb.

Z drugiej strony skoro jesteś wiecznie wykończony to jednak warto zrobić jakieś podstawowe badania, zacząć suplementować D, grupę B i magnez, bo może to nie brak chęci, a niedobry i osłabienie organizmu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Brak celu powoduje brak motywacji - skoro nie masz nic do zrobienia, to po co masz wstawać z łóżka? Serio, znajdź siebie jakieś hobby, to i energia się znajdzie. Jak przegrywałeś całe życie, to początek może być trudny, żeby się przemóc, ale po kilku próbach to już staje się łatwiejsze. Na plus też, że będziesz się zdrowiej wysypiać, zamiast siedzieć na komórce pół nocy.
Skąd oni mają na to siłę i wgl chęć


@AnonimoweMirkoWyznania: zbadaj sobie hormony, może jesteś fabryką prolaktyny (hormon odpowiedzialny za "nie chce mi się", "nie mam siły") albo testosteron szoruje o dno (brak energii, depresja, brak chęci do życia, brak chęci na ruchanie).
@AnonimoweMirkoWyznania mają rację, lepiej jest mieć w życiu milion spraw i rzeczy do ogarnięcia


@AnonimoweMirkoWyznania to jest kolejna racja z cyklu wykopki "powtarzają prawdy ludowe po starych", ludzie są różni, niektórych milion spraw potrafi psychicznie przytłaczać, a inni nie potrafią inaczej funkcjonować, natomiast na pewno warto się zainteresować swoim zdrowiem czy samą kondycją fizyczną, powodzenia :-)
mam dokładnie to co opisujesz ale podstawowe badania mam ok, testosteron też w granicach (ale nie jest niski)


@AnonimoweMirkoWyznania: no to prosta sprawa, zbij prolaktyne

jak teść jest w wysokich widełkach to ok

inni beda #!$%@?ć "terapia", "depresja", ale to gówno warte, napraw hormony i będzie motywacja