Wpis z mikrobloga

@bluehead: popieram. Paliłem jakieś 3-4 lata. Kupiłem desmoksan, pierwsze trzy dni jeszcze paliłem 1-2 szlugi na dzień, ale nawet nie do końca, bo mi przestało smakować. Więc wyrzuciłem paczkę, a po lekko ponad tygodniu terapii przestałem już nawet brać tabsy. I od półtora roku nie pale
@TSR44: Polecam : Allen Car "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie".

Najważniejsze kup paczkę fajek i nie rzucaj dopóki nie skończysz czytać(nie musisz przeczytać w jeden dzień, ale jak zaczniesz to nie czytaj po stronie dziennie). Dopiero na koniec książki podejmujesz świadomą decyzję czy chcesz rzucić czy nie. Możesz mi nie wierzyć, ale żadne żebroplusy i metoda silnej woli nie będzie Ci potrzebna.

Samemu sceptycznie nastawiony byłem do pomysłu czytania książki,
@Hulyo: Ja w ten sposób rzuciłem w jeden wieczór i polecam ją każdemu. To prawda, że trzeba palić do ostatniego akapitu, sama książka jest tak napisana, że chce się nawet bardziej, w te ~80 stron spaliłem 1,5 paczki. Od 5 lat nie palę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TSR44: kup sobie skarbonkę i wrzucaj do niej zaoszczędzone pieniądze. Po tygodniu czy tam dwóch wydaj te kasę na przyjemności. Będzie to nagroda za wytrwałość.