Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Zaczytanaa: oczywiście, że tak. Ja mimo posiadania mocnych zębów (no odkąd je naprawiłem 9 lat temu, przestały się psuć), w dzieciństwie miałem w gębie śmietnik. Bo kupić szczoteczkę miękką? Nie wybrzydzaj. Kupić pastę, która nie parzy w dziąsła? Nie wybrzydzaj. Iść do dentysty innego, niż dziad na nfz? Ńi ma piniency i w ogóle o co ci chodzi?

Efekt był taki, że każda szóstka w mojej gębie jest rozwalona, dwie to
@buczubuczu: ja leczone miałem na NFZ za dzieciaka. Naprostowałem zęby w miarę tym ściąganym aparatem (chociaż i tak w przyszłym roku zrobię sobie stały), poza tym też czarne plomby i to niemało. Szczęśliwie trafiła mi się praca z dobrym pakietem dentystycznym i poprawiłem sobie całą szczękę, wymieniłem plomby na normalne i też nie mam problemów od tego czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xizor: ja nie chciałem i teraz mma krzywe zęby xd założyłbym se aparat, ale najpierw musiałbym usunąć 3 osemki, bo jedna już poszła, a te pozostałe jeszcze nie wychodzą, więc trzeba czekać. Będą pewnie tak wolno rosły, że będę miał 30 lat jak je usunę, więc będzie za późno na aparat xd muszę lubić swoje krzywe zęby