Wpis z mikrobloga

Gozdyra pokazała tutaj kompletne nie zrozumienie tematu. Po jaki CH@J społeczność LGBT ma walczyć o ten kraj czy być patriotami skoro w polsce:
Geje nie mają równych praw
Dla prezydenta nie są ludźmi
Są szkalowani i marginalizowani przez władzę i kościół
Są nazywani ideologią i generalnie w umyśle katola i konserwy są ludźmi złymi BO TAK

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #homoseksualizm #polityka
Pobierz Zuldzin - Gozdyra pokazała tutaj kompletne nie zrozumienie tematu. Po jaki CH@J społe...
źródło: comment_16707037202oeviVdYlCYUrChzsF5rfg.jpg
  • 12
@Zuldzin: Już #!$%@?ąc od Gozdyry, to odnoszę wrażenie cała Lewica się na idiotycznej obronie tych idiotycznych, obowiązkowych ćwiczeń przejedzie tak samo, jak PiS przejechał się na zakazie aborcji. Na miejscu całej opozycji dystansowałbym się od tego gówna z calutkich sił, póki jeszcze mogą i póki nie samozaorali się jeszcze podobnie idiotycznymi wypowiedziami...

...choć, z tego co widziałem, paru pracowników miesiąca już się w peło odnalazło, walących w klimaty à la Żukowska.
Na miejscu całej opozycji dystansowałbym się od tego gówna z calutkich sił, póki jeszcze mogą i póki nie samozaorali się jeszcze podobnie idiotycznymi wypowiedziami...


@mnik1: No to na razie opozycji słabo to idzie xd Lewica skompromitowała się słowami Żukowskiej, PO ustami Sienkiewicza mówi, że jak ktoś jest przeciwko ćwiczeniom to żeby przestał szlochać xd a reszta postanowiła grać na przeczekanie i nic nie mówi.

Ogólnie to chyba nigdy nie byłem tak
@mnik1: ja tam w to nie wierzę, że panują aż takie antypoborowe nastroje xD Wykop, Twitter to jedno, rzeczywistość poza internetowa to drugie, Jakoś w to nie wierzę i chyba nawet dam zakład sobie wacka uciąć że nie zmieni to w istotny sposób poparcia w sondażach poszczególnych partii politycznych bo beton pisowski i w nieznacznej większości POwski głównie boomerzy popierają taki pomysł, przeciwni są tylko młodzi których to dotyczy z czego
...choć, z tego co widziałem, paru pracowników miesiąca już się w peło odnalazło, walących w klimaty à la Żukowska. No gratuluję, odczytywanie nastrojów społecznych oceniam na szóstkę z plusem.


@mnik1: moim zdaniem to badanie terenu, czyli sprawdzanie opinii publicznej, wyszło jak wyszło dd