Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest - słucham takiego Mentzena - i ogólnie się z nim zgadzam, i skłaniam się ku głosowaniu na konfe. I sprawdzam sobie lidera konfederacji w moim regionie a tam gość wrzuca samolot ze smugami kondensacyjnymi - i podpisem - "Chyba lepszego dowodu nie trzeba" w komentarzach "trują nas randape" (swoją drogą nawet nazwy nie znają).
No ja pierdo@#$.
#konfederacja #polityka
  • 14
@toworel: czasami można być walnięt pod jednym względem, ale ogarniać coś innego nieźle. Pytanie co ma do powiedzenia w "nieszurskich" tematach
@toworel: Konfa to zawsze był zlepek takich szurów. I nic tego nie zmieni. Oni mają i będą mieli problemy kadrowe. Przecież Bustowski to też jest ich wytwór. Skoro na szczycie władzy są tacy politycy jak Braun to niżej jest lepiej? Życzeniowe myślenie.

Tu masz przykład polityka Konfy Stanisława Papieża. Od 2015 roku w partii.

Poparcie dla kamratów https://www.facebook.com/stpapiez/posts/pfbid0RsjGoEjU2UuRs6jAe5rVKB3eytLMc1yHZYxBJBPUfmF6UpQYnzu3hh6cyLt2m2UQl

https://kongres.biz/news/index.html Kongres polskiego biznesu, teraz ma chyba nową stronę. Wcześniej były wymieniane władze.
Pobierz Strelau - @toworel: Konfa to zawsze był zlepek takich szurów. I nic tego nie zmieni. ...
źródło: comment_16707126589nnoQRVZynmBQNrLuu1lpF.jpg
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest - słucham takiego Mentzena - i ogólnie się z nim zgadzam, i skłaniam się ku głosowaniu na konfe. I sprawdzam sobie lidera konfederacji w moim regionie a tam gość wrzuca samolot ze smugami kondensacyjnymi - i podpisem - "Chyba lepszego dowodu nie trzeba" w komentarzach "trują nas randape" (swoją drogą nawet nazwy nie znają).

No ja pierdo@#$


@toworel: pierwszy raz widzisz szuryzmy k0nfy? Btw
Pobierz Kryspin013 - > Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest - słucham takiego Mentzena - i og...
źródło: comment_16707264923l3z9D6xDbLti1ZJWnytjp.jpg
@toworel: Kolega też chciał się zacząć angażować politycznie, bo finansowo jest stabilny i ustawiony, ale jak poszedł na kilka spotkań szczecińskiej konfy to szybko się stamtąd zmył, bo takiej zgrai idiotów, katoajatollahów i szurów dawno podobno nie widział.


@Tytanowy_Lucjan: ja tak poszdłem kiedyś na spotkanie z korwinem i już tam miałem srogi dysonans jak zaczął się wypowiadać o farmakologii i zaczął szurać. To jeszcze było przed k0nfą i przed popularnością