Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ogarnijcie jaki to jest wstyd i dramat xddddd Liczby obrzydliwie masakrują grubego cinkciarza xdd Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Gdyby CM711 prowadził Maroko i zdobył po murarce z Kanadą 1 pkt, to następnie ogłosiłby siebie nowym prorokiem, bo z takim składem ten remis to cud. Pielgrzymki do Telefonu Węgielnego we Wronkach, kazania po 711 min, o zakazie wchodzenia na połowę CRO/BEL, bo LM i KDB xddd

Ale do rzeczy xD Oczywiście te porównania nie mają żadnej realnej wartości, to raczej kolejny kamyczek pokazujący żałość naszego Arsena Lupina. Dane z transfermarkt, wartości podawane w milionach Euro.

Wartość całej linia ataku z dzisiejszego składu Maroko (47) = Lewy (45)

Wartość całej linii pomocy, obrony bez Hakimiego i bramkarza (42.2) = Zielu (40)

Wartość piłkarzy, którzy weszli z ławki + 4.2 mln z nadwyżki poprzednich formacji (15.6) = Zalewski + TurboDebil (15.7)

Wartość 4 piłkarzy (w tym 2 rezerwowych) jest równa wartości praktycznie całemu składowi półfinalisty MŚ 2022 xD

Dodając już normalnie Hakimiego i biorąc za bazę mecz z Francją wartości przedstawiają się następująco:

Maroko - 169,8 mln - 38% to sam Hakimi!
Polska - 213,5 - Lewy 22%


Cię #!$%@? xD

Matioz - Ja #!$%@?, ogarnijcie jaki to jest wstyd i dramat xddddd Liczby obrzydliwie ...

źródło: comment_1670698263ZmJGHgo1tVTOnz7colBwMq.jpg

Pobierz
  • 8
@Matioz: nie neguję tezy, ale duża część wartości rynkowej piłkarza wynika z jego wieku (młodego) - np. taki Hakimi ma bardzo wysoką wartość, bo jeśli ktoś go kupi, to jak na 24-letniego piłkarza, który nie dość, że pogra na najwyzszym poziomie kilka lat, to jeszcze go można sprzedać z zyskiem (albo chociaż na zero) przed wygaśnięciem kontraktu. Taki Lewy też pogra jeszcze 2-3 lata, ale nikt go nie kupi za dużą
  • 0
@Mufann: No wiadomo, to żadne rocket science, tak samo jak Anglikowi dodajesz 30-40% wartości. Jednak nawet przy zachowaniu ogromnego dystansu te liczby pozwalają zastanowić się nad pewną tezą. Brzmi ona następująco - skorumpowany dyletancki #!$%@? zdobył więcej punktów BMI, niż oddał łącznych strzałów w 4 meczach