Wpis z mikrobloga

Nie chcę by delaer się dowiedział bo podobno dał mi duża znizke (negocjacje trwały dwa tygodnie) nie chce by się dowiedział że rozpowoadam o tej zniżce
@Wygryw_z_wyboru: @mgr_rybak:

XD nie no #!$%@? geniusze dochodzeniowki z was. A nawet zegarka nie potrafią znaleźć, tak to prawda, że marzyłem o automacie i kupiłem Seiko ale ostatnio dostałem podwyżkę i chciałem kupić coś droższego dlatego wybór padł na Restrak ale to trochę więcej w zegarkach trzeba siedzieć by znać takie marki , od tego zacznijmy. Ktoś potrzebuje pomocy a Wy nie znając się polecacie co Wam do głowy przyjdzie.
Tak dokładnie aczkolwiek co ciekawe to Antoni pierwszy założył konglomerat zegarków a jego ojciec wzorował się dopiero na nim stąd może budzić to zdziwienie ale nie tłumaczy to nie znajomości tej marki wśród użytkowników
@Wygryw_z_wyboru: po co proponujesz mu jakieś dziwne zegarki, chłop chce wydać 200-300 zł to może byś mu pomógł a nie jakieś angielskie zegarki polecasz , mało znane , Black bay? A co on #!$%@? pirat?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kano7:

A nawet zegarka nie potrafią znaleźć,


To pokaż, nakieruj. Gdzie kupiłeś? Pokaż jakikolwiek z tej twojej serii.

po co proponujesz mu jakieś dziwne zegarki, chłop chce wydać 200-300 zł to może byś mu pomógł a nie jakieś angielskie zegarki polecasz , mało znane


A ty polecasz zegarek, którego nie można nigdzie kupić. No rada w uj przydatna.