Wpis z mikrobloga

GDYBY JULKI RZĄDZIŁY ŚWIATEM TO KAŻDY CHAD MÓGŁBY BEZKARNIE GWAŁCIĆ I MORDOWAĆ

Pudelek jak zawsze jest kopalnią #blackpill

Chad oskarżony o gwałt? To przecież niemożliwe, on mógłby mieć przecież każdą. XD
Takich tekstów w komentarzach jest o wiele więcej. Wysokiej jakości samiec może zrobić dosłownie wszystko, a i tak #p0lka nie da mu zrobić krzywdy.

Pamiętaj jednak przyjacielu, gdybyś to ty był oskarżony o gwałt to przed zapytaniem o jakiekolwiek dowody byłbyś już nabijany na pal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczciwy

#przegryw #majastasko #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #chad
PoczciwyTlumaczRzeczywistosci - GDYBY JULKI RZĄDZIŁY ŚWIATEM TO KAŻDY CHAD MÓGŁBY BEZ...

źródło: comment_1670688992648W6LavDhxiWJ1aAZusWw.jpg

Pobierz
  • 13
@Fekalny_okuratnik: @PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Co w tym dziwnego, że kobiety idealizują i usprawiedliwiają mężczyzn, którzy im się podobają (chadów)? Przecież mężczyźni również idealizują i usprawiedliwiają kobiety, które im się podobają - tj. większość kobiet (przeciętnemu mężczyźnie podoba się większość kobiet w wieku reprodukcyjnym, spośród tych które nie mają oznaków chorób ani nadwagi - ale nawet te mają wielu fanów).

Jeśli ładna i młoda kobieta, która mi się podoba, zrobi coś złego to
@AlienFromWenus: Nie, nie jestem wyjątkiem. Po prostu prawda o kobiecej naturze (a przynajmniej to co uznajemy za prawdę na tagu blackpill) prowadzi do tego, że zaczyna się je postrzegać kompletnie inaczej. Mężczyźni mają tendencje do postrzegania ładnych kobiet, jakby były jakimiś aniołami - myślą, że są wrażliwe, dobre, idealne. I ja także. Tyle tylko, że wiem, że to tylko iluzja, chociaż wciąż dostrzegam swoją podatność na nią.

Nie uważam, ze tylko