Wpis z mikrobloga

#debian już siedzi. Początkowo pokonfiurowany, drivery non-free poinstalowane i zaktualizowany, jajo też najnowsze wrzuciłem. Aktualnie jest LXDE ale to się jeszcze przetestuje. Co polecacie z apek użytkowych?

Chromium tylko problemowe, laguje, brzydkie fonty i problem z flashem

Jeszcze jak by mi ktoś przypomniał gdzie się podział plik konfiguracyjny od conky?

#linux #powrotpolatachdolinuxa
  • 6
  • Odpowiedz
@Szpilka_32: zadaj to samo pytanie sportowcowi uprawiającemu parkur, tego się nie robi dlatego że jest łatwo tylko dla funu czy satysfakcji.

Ostatnie dwa lata nie widziałem linuksa ale przez kilka lat wcześniej go używałem, ceniłem za stabilność, pełną konfiguracje, personalizacje, brak wirusów oraz o cenie nie wspominając. Jedak wstępna konfiguracja nie zawsze jest przyjemna, szczególnie przez producentów sprzętu którzy po prostu pomijają linuksa albo robią to po łebkach. Jak ktoś nie
  • Odpowiedz
@Szpilka_32: w ogóle nie rozumiesz co chce Ci przekazać. Co ma OSX do tego? Zależy w jakiej pracy, jedni potrzebują do parcy windowsa - np diagności samochodowi (oprogramowanie jest tylko na ten system), administratorzy serwerów linuksa rzadziej windows.

BTW na służbówie ma Mountain Lion
  • Odpowiedz