Wpis z mikrobloga

@Pepe9248: Będziesz oglądał MECZYCHA? Ale to ciekawe! TRAWĘ ŻRĄ!!! Ale przywalił z rożnego! Ja cię nie mogę! Nic tylko wypić piwko i patrzeć jak podnoszą ci podatki i wprowadzają wielki reset Klausa Schwaba! Ważne że w telewizorku w gałę ciupią! Pewnie jeszcze wykleszczony?
@Pepe9248: Przy całej mojej sympatii do Chorwacji, to jednak ten ich styl "murarka na remis i byle do karnych" jest nie do zniesienia na dłuższą metę. Już w 2018 miałem straszny niesmak, a teraz to mi się już rzygać chce. Piłka nożna to wbrew temu co skorumpowany knur #!$%@? nie tylko wynik, ale też radość z ofensywnej, ładnej dla oka gry. Doczołgiwane się do karnych za wszelką cenę tej radości absolutnie
@Nitrish: Doprawdy znamienne, że o lekach zapewne "psychicznych" mówi osoba z symbolem satanistycznym na awatarze. Ta pseudonauka to stek idiotycznych teorii Freuda i tym podobnych szarlatanów. Chcecie uciszać w ten sposób antysystemowców, którzy głoszą prawdę. Psychika nie istnieje. Antypsychiatria - tu leży prawda.