Wpis z mikrobloga

https://sport.tvp.pl/64981561/tenis-agnieszka-radwanska-wraca-do-rozgrywek-w-zupelnie-nowej-roli

mmm, Radwańska kapitanem reprezentacji na United Cup, razem z Celtem

nie chciałbym tu być jakimś złym prorokiem czy coś, ale coś za dużo w naszym tenisie koneksji i układów: tu mąż jest kapitanem reprezentacji, tu były trener prowadzi obecnie największą gwiazdę, tu w tv w roli ekspertów są sami krewni i znajomi królika, trochę się z tego robi kółko wzajemnej adoracji, i nie zdziwię się jak za kilka lat będą wychodziły nowe kwiatki jak ze sprawą Skrzypczyńskiego czy afery z Kozerkami czy jakieś inne wałki.
Rozumiem że polski tenis nie ma jakichś znaczących nazwisk, które mogłyby pełnić medialne funkcje, ale upychanie swoich ziomków wszędzie gdzie się da to nie wygląda dobrze. Podobne sytuacje mieliśmy (mamy) w PZPN, PZN, czy nieistniejącym już na szczęście PZCurlingu i nigdy nie kończyło oto się dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tenis
  • 5
@PROponujek: @Madziol127: nie no zgadzam się, nie mam nic do Agi jako kapitana w tym turnieju (ani Dawida), naprawdę jest jedyną osobą do której nie mam żadnych zastrzeżeń bo jej osiągnięcia i doświadczenia zostawiają daleko z tyłu kogokolwiek innego, ale chodzi mi o to co się dzieje trochę dalej.
Wszędzie widzę te same osoby, nie widzę żadnych usprawnień, mam wrażenie, że wszystko zmierza do zabetonowania, no ale wiem, że ja