Wpis z mikrobloga

xD Wcześniej jakiś wpis o trąbie widziałem że płakał że efektem ameryczki było to że się pozadłużali i znowu mi wrócił tik że sobie o nim jakoś randomowo pomyślę i parsknę śmiechem
A więc tak szybkie podsumowanie naszego przegranego odklejeńca:
Związek z byłą sex-workerką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Długi (Ameryczka)
Wywalenie 100k na treningi i przegrana bo głowa nie zadziałała XD
Mało go nie lubi (Generalne nastawienie ludz po tym jak się pokazał na fame)
Każdy ma z niego bekę (Filmik z Czajnikiem)
Boi się konfrontacji z widzami (Wyłączane telefony na f2f)
Nie potrafi myśleć (Sranie się że friz sobie znalazł nowych influ zamiast polerować trupa gdzie samemu nie zadając o to żeby był dla widzów atrakcyjny i frizowi opłacało się go gdzieś wziąć)
Odklejeniec (Wyłączone telefony dziwne odpowiedzi na pytania np raz gadał że ekipa nie dbała o niego i nie załatwiała współprac a już 2 minuty później że czuł się jak baner reklamowy)
A to tylko jakieś luźne rzeczy które sobie przypomniałem tak jakby poświęcić czas to znalazło by się tego multum więcej
Jeszcze tylko czekam aż się okaże że w sądzie z ekipą przegrają i 80% gaży i z innych rzeczy trzeba będzie zwracać do friza XD
#famemma
DzikiWonsz221 - xD Wcześniej jakiś wpis o trąbie widziałem że płakał że efektem amery...

źródło: comment_1670634562DotsPq3aYZ3eUlpWLC9zRL.jpg

Pobierz
  • 20
@HASSAN_: Jesli przygotowywal sie np. 8msc, to sama dieta pudelkowa to jakies 25k. Do tego suplementy pewnie jakies, 1-2k. Treningi jakies 2k + cwiczenia personalne (jesli bierze 3 zajecia po 2h, to wychodzi na 8 msc 20k) Fizjo dwa razy w tygodniu np. To juz okolo 300zl (9k na 8msc),

Juz tylko z tego masz naliczone jakies 60k. Im wieksza “gwiazda” tym wiecej wymysla. Kroplowki, lekarze, masaze. Sie troche nazbiera tego
@101101101 > jeszcze porobił sobie wszędzie dziary żeby wyglądać groźnie ale i tak wszyscy wiedzą jaką jest melepetą
Bo Friz powiedział mu żeby był bardziej wyrazisty i oryginalny na filmikach, ale chyba nie o to mu chodziło ( ͡º ͜ʖ͡º)