Wpis z mikrobloga

@Rabusek: no z rok temu czy 2 lata temu już pisałes o swojej dziewczynie co w foto wchodzi, to już nieco czasu minęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale tak czy siak, nie ma złotego sposobu na to - ale najlepiej działa networking i wracanie do tych samych klientów, co się znają i lubią. Te ogłoszenia na olx, fixly itp no to... konwersja mała albo żadna.
no z rok temu czy 2 lata temu już pisałes o swojej dziewczynie co w foto wchodzi, to już nieco czasu minęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tfor: ta, akurat sie pandemia zaczęła, super to był moment na start, nie ma co.

ale najlepiej działa networking i wracanie do tych samych klientów, co się znają i lubią. Te ogłoszenia na olx, fixly itp no to... konwersja mała albo
Na oferteo musisz zapłacić by podjąć rozmowę z klientem a nie ma gwarancji że będzie chciał z Tobą rozmawiać.


@WOiOwnik: odzyskujesz wtedy punkty xD do limitu 30% ale zawsze coś
Dodatkowo punkty które wykupisz mają limit ważności.


@WOiOwnik: ta, to jest #!$%@? max.

Jak przez kilka tygodni nie wpada zlecenie to je tracisz


@WOiOwnik: niby można przepalić to na te promocje kategorii, ale to studnia bez dna xD przepaliłem tak 100pkt... Ogólnie wrócimy, bo to tylko kilka stów za dodatkowe źródło zlecen (z oferteo razem mieliśmy z 10 zleceń, z czego kilka dużych, więc się zwróciło z nawiązką, ale to
Teraz zastanawiam się czy nie wrzucić kasy w promocje na Google, by na dane hasła promowało moją www, płacisz za każde kliknięcie w odnośnik do swojej www.


@WOiOwnik: testowałem, spaliłem 250zł, nie rób tego dopóki nie będziesz 100% pewien że klient znajdzie tam to czego faktycznie szuka...

U mnie problem to to że 99% telefonów to to czy robię zdjęcia do dowodów osobistych i paszportów...


@WOiOwnik: ( ͡° ͜
Gdańsku nawet na moim zadupiu (mieszkam blisko obwodnicy trojmiasta, dzielnica sypialna)


@WOiOwnik: o, witam konkurencje na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ja czekam az troche spadną ceny lokali, mamy upatrzony fajny lokal zaraz obok nas tylko kwestia stargowania ceny