Wpis z mikrobloga

Skad taki hejt na argentyne?

Ja osobiscie stawiam ze wygraja MS, ale teraz wszedlem na social media i nie tylko na wykopie widze podobne nastroje.
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dorodny_Wieprz: duuużo czynników - w Argentynie gra Messi który zabrał złotą piłkę Lewemu, większość Polaków to fani Realu więc kolejny powód żeby nie przepadać za Argentyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) grają dość brutalnie przy odbiorach piłki, zawodnicy typu Otamendi, De Paul czy bramkarz Martinez lubią czasami poddymić kiedy mają korzystny wynik
  • Odpowiedz
  • 0
@Tobyyy skad pomysl ze wiekszosc polakow kibicuje Realowi? Raczej Barcelonie a juz jak poszedł tamLewandowski to tym bardziej. Raczej widzą jak stronnicze bylo dzisiaj sedziowanie -dotkniecie Messiego=faul, zagranie Paredesa w ławkę Holandii
  • Odpowiedz