Aktywne Wpisy

tommmekk +436
Dzisiaj byłem w prorotezowni na serwisie protezy
Wszystko ok ...
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
Wszystko ok ...
Jeszcze raz bardzo Wam dziekuje
https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
źródło: 1000009031
Pobierz
Lolenson1888 +90
Tydzień w kołchozie odbębniony, zakupy na przyszły tydzień zrobione i czekam se na Radomiaka z Legią z piwkiem w dłoni.
Można? Można
#mecz
Można? Można
#mecz
źródło: 661A604B-9B02-4025-A6BD-00BB28910C18
Pobierz




Ja osobiscie stawiam ze wygraja MS, ale teraz wszedlem na social media i nie tylko na wykopie widze podobne nastroje.
#mecz
2) Wykopków wciąż boli gala Złotej Piłki 2021
@ViFio: Była jeszcze ta rok temu, którą wygrał Messi, a Lewandowski był drugi.
@ViFio: Dla ciebie może i tak. Ale wykopki do dziś uważają to za "kradzież".