Wpis z mikrobloga

#jaca #muran #muranski nie może być ojcem Mateuszka i przyznał to sam Mateusz.

Jakiś czas temu analizowałem życiorys Jacka Murańskiego - znamy o nim trochę faktów i chciałem umieścić to w jednym miejscu. Życiorys ma on bogaty dlatego zastanawiałem się kiedy mógł on być w Legii Cudzoziemskiej, gdzie pierwszy kontrakt trwa 5 lat.
CV JACY MURANA

Biorąc pod uwagę, że w 1988 Jaca był na studiach i miał 20 lub 19 lat - w zależności jak liczyć to nie mógł przed tym czasem odsłużyć służby w Legii - bo jakby nawet jakimś cudem okłamał wszystkich, że w wieku 15 lat ma 17 to nie dostał by się na studia bez szkoły i matury.

Zakładając, że Jaca skończył wtedy studia to najwcześniej do Legii mógł pójść w 1992-1993 roku, ale więc mógł być w legii zarówno przed poczęciem Mateusza (rocznik 1994) albo z zostawić żonę w ciąży lub z małych synkiem.

Mateusz przyznał, że to przygoda ojca zanim się jeszcze urodził.
Paszporty do wszystkich krajów zaczęto wydawać w Polsce w grudniu 1988 roku dla oficjeli, dopiero w czerwcu realne było otrzymanie takiego paszportu - o ile się dopchało.

Wychodzi na to, że aby Jacek Murański mógł być w Legii Cudzoziemskiej przed narodzinami Mateuszka musiał rzucić studia prawie, że od razu i od razu starać się o paszport - czyli w połowie 1989 roku - mieć dużo szczęścia, żeby dostać go od razu po czym szybko trafić na rekrutację do Legii, zdać egzaminy i się zaciągnąć - a wracając w połowie 1994 roku od razu zapłodnić żonę, żeby po kilku miesiącach urodził się super wcześniak Mateusz Murański - czyli 10. grudnia 1994 roku.

Historia wręcz nieprawdopodobna biorąc pod uwagę oczekiwanie na paszport, logistykę, okna rekrutacji do Legii.

#famemma #highleague #primemma
fizyk997 - #jaca #muran #muranski nie może być ojcem Mateuszka i przyznał to sam Mate...
  • 3